עוד חיזוק חילוני לדייטש: ראש המנהל בבקעה – "יכול לאחד אותנו"

מתרחבת התמיכה חוצת המגזרים במועמד לראשות העיר וסגן ראש העיר יוסי דייטש ברכה אדלשטיין, ראש מינהל קהילתי בקעה רבתי מביעה היום תמיכה במועמדותו של דייטש לראשות העיר: "אני מכירה את דייטש מעבודתו בעירייה, כמי שדלתו פתוחה לכל. בהתנהלותו הציבורית הוא מהווה גשר בין מגוון האוכלוסיות המתגוררות בירושלים".

לאחר שקיבל המועמד לראשות העיר יוסי דייטש חיזוק חילוני מצד ראש מינהל קהילתי לב העיר ד"ר אופיר לנג, מתרחבת בו התמיכה, הפעם מכיוונה של ברכה אדלשטיין, המשתייכת לציונית הדתית-לאומית, פעילה וותיקה במפלגת הבית היהודי ועומדת בראש מינהל קהילתי בקעה רבתי. 
ברכה אדלשטיין מסבירה: "אני מכירה את דייטש מעבודתו בעירייה, כמי שדלתו פתוחה לכל. לא פעם שלחתי אליו תושבים שנזקקו לעזרה פרטנית. הוא גם סייע לכל מינהל קהילתי שפנה לעזרתו.
אני מעריכה מאוד את פעילותו לאורך כל השנים. יש לו את הכישורים והיכולת לנהל את העיר בענייניות ולקדם שיתופי פעולה. בהתנהלותו הציבורית דייטש מהווה גשר בין מגוון האוכלוסיות המתגוררות בירושלים". 

אדלשטיין מספרת כי נחשפה לתמיכה החילונית לה הוא זוכה: "רבים מהם הסבירו שבכוונתם לתמוך בדייטש לראשות העיר, ובכך לשבור המחיצות בין המגזרים״.
על כך מוסיפה אדלשטיין: "אני עצמי גדלתי בציונות הדתית לאומית ומשתייכת אליה עד היום.. אני מאמינה ב׳איש באמונתו יחיה׳ וכל זמן שאדם שומר חוק ונאמן למדינה, צריך לשפוט אותו לפי כישוריו ולא לפי אמונתו.
ראש העיר של ירושלים צריך לבנות חזון לעיר ולנהל את הסוגיות המרכזיות המציקות לתושבים. את הניהול בסוגיות ׳הקטנות׳ הוא צריך להשאיר בידי התושבים, באמצעות המינהלים הקהילתיים שעושים עבודה נפלאה ומסייעים לעירייה ולתושבים כאחד ויש לחזקם ולתת להם יותר משאבים. 
דייטש, כמי שנטוע עם שתי רגליו בקרקע, מבין זאת. בירושלים צריכה להיות אחדות אך לא אחידות. דייטש הוא האיש שיכול לאחד מתוך כבוד לכולם את כל הציבורים בירושלים."

יוסי דייטש מסר בתגובה: ״אני מלא תודה והערכה לראש מינהל קהילתי בקעה רבתי, ברכה אדלשטיין, על התמיכה בי. אדלשטיין היא אישה רבת פעלים וירושלמית בנשמה ותמיכתה בי מהווה חיזוק ואות נוסף לכך שבחיבור אנושי ובעבודה נכונה ניתן לאחד את כל הציבור בירושלים״.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אנשי "לב טהור" זועקים הצילו...

  אנשי "לב טהור" זועקים הצילו…

  המצב כאן הוא נורא ואיום יום א' בבוקר פרשת לך לך אשתו של רב קהלתינו וחתן כ"ק אדמו"ר זי"ע הרב טעללער שליט"א הצליחה לברוח רק עם חלק מילדיה מקריתינו לעיר גוואטאמאלא סיטי אחרי מסכת עינויים אכזריים – כמו שהיה ליהודים בגרמניה, שעברה בזמן האחרון מצד ההנהלה ובראשם אותם ב' בריונים רשעים ערורים רוצחים נואפים גנבים שפלים ונבזים מאיר יששכר ראזנער ויעקב נחום וויינגארטן שר"י, ובעת בריחתה הם שלחו את שכירי החרב שלהם השומרים יום ולילה בכניסה לקריתנו עם ביקס'ן וירו על הרכב שבו היא נסעה רח"ל, כרגע היא הצליחה לברוח לעיר עם חלק מהילדים.

  המצב כאן נורא ואיום כבר יש רשימה ארוכה של אברכים שנצטוו על ידי ההנהגה החדשה לעזוב את הקהילה ולהשאיר גט לנשותיהם בעוון זה שאינם מספיק נאמנים להנהגה החדשה של האכזר נחמן ימ"ח ואנה אנו באים.

  אנו פונים בזעקה אילמת לכל מי שהיכולת בידו "אנא הצילונו" מיד אחי מיד עשיו אשר הורגינו בפועל ממש אם על בנים והכל בשם ה' ובשם התורה הקדושה.. אכן אשמים אנחנו שלא עצרנו את המטורפים האלו בעוד מועד, אבל כעת באו מים עד נפש. הצילו!!!! הצילו!!!! הצילו!!!

  כל מי שאומר מילה אחת שלא במקום מיד מופרד מילדיו ומאשתו ומקבל "תיקונים" לגרש את אישתו ולעזוב את ילדיו לאנחות, אין כאן מה לאכול חוץ מקצת ירקות, ואסור לנו לבקש צדקה או לעבוד….. הצילו!!!!!!!!!! אבל לראש הכת נחמן ימ"ח מותר לאכול הרבה מעדנים, ויש לו הרבה אוכל וכסף…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. יש לו את אהדה הכי גדולה בציבור כפי שלא היה עד היום בכלל שאפי בציבור החילוני הוא גורף הרבה קולות. אם דגל התורה ילכו איתו הוא לוקח את זה בהליכה. אם לא אז בסיוב השני.

  יש לו את אהדה הכי גדולה בציבור כפי שלא היה עד היום בכלל שאפי בציבור החילוני הוא גורף הרבה קולות. אם דגל התורה ילכו איתו הוא לוקח את זה בהליכה. אם לא אז בסיוב השני.

  מנחם |
  הגב
 3. הוא לא יהיה ראש עיר! אין לו שום סיכוי בעולם!

  הוא חייב את דגל וש"ס כמו אוויר לנשימה! אז די כבר עם השטויות שלכם שהוא ייבחר!

  הוא פרש מהמירוץ |
  הגב