עוד חיזוק: רבני הציונות הדתית תומכים באלקין

תמיכתם של הרבנים אייזמן וזעפרני מצטרפת לשורת רבנים בכירים בציונות הדתית ובתוכם הרב דוב ליאור, הרב שלמה אבינר

רבני הציונות הדתית ממשיכים לתמוך בשר זאב אלקין לראשות עיריית ירושלים. הרב איתן אייזמן והרב שמואל זעפרני הביעו את תמיכתם בשר אלקין ןקראו לציבור הדתי בירושלים להצביע לו לראשות העיר

הרבנים איתן אייזמן ושמואל זעפרני הביעו תמיכה פומבית בשר אלקין ובירכו אותו להצלחה במערכת הבחירות לעיריית ירושלים. הרבנים אמרו את הדברים בטקס חתימת ההסכם בין הבית היהודי בעיר לבין אלקין.

הרב איתן איזמן,מבכירי רבני הציונות הדתית ומייסד רשת נועם צביה ליווה באופן אישי את השיחות של הבית היהודי עם השר זאב אלקין ובירך על חתימת ההסכם.

הרב איזמן: ״אני מברך על תמיכת הבית היהודי בשר זאב אלקין,השותפות ביננו תחזק את הציונות הדתית בירושלים ותתן תנופה חזקה לירושלים כעיר הקודש ההולכת ונבנית ומשמשת בית לכל הציבורים והמגזרים, השר זאב אלקין הוא שליח ציבור ראוי ומנוסה עם קבלות על עשייה גדולה זכות גדולה לירושלים שזאב יעמוד בראשה."

הרב שמואל זעפרני,ראש ישיבת ההסדר ״המאירי״,קרית משה וראש לשכתו של הרב מרדכי אליהו זצ״ל אמר בטקס החתימה:
"אלקין יאחד את כל הציבורים בירושלים ויחזק את קדושתה ובניינה".

השר זאב אלקין: ״אני רואה בשותפות עם הציונות הדתית בירושלים חיבור ערכי ומשמעותי של ציבור גדול בעיר שתורם רבות לחיזוקה והתפתחותה של העיר, התמיכתם של הרבנים מצטרפת לתמיכתם של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שרי וחברי כנסת של הליכוד, ראש העיר היוצא ניר ברקת, שר החינוך נפתלי בנט, שרת המשפטים איילת שקד, אנשי הבית היהודי בבירה ועשרות אלפי ירושלמים מכל הציבורים בעיר חילונים, מסורתיים, דתיים וחרדים שטובת ירושלים עומדת לנגד עיניהם.
יחד נעשה את ירושלים חזקה יותר.

תמיכתם של הרבנים אייזמן וזעפרני מצטרפת לשורת רבנים בכירים בציונות הדתית ובתוכם הרב דוב ליאור, הרב שלמה אבינר, הרב יהושע צוקרמן, הרב יהודה בן ישי, הרב רפי פורישטיין, הרב יעקב מדן והרב דניאל (דני) טרופר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.