עוד מצטרפת: ח"כ רחל עזריה תתמודד על ראשות עיריית ירושלים

ח"כ רחל עזריה מ'כולנו' הודיעה כי תרוץ לראשות העיר. עמית סגל: "פיגוע אלקטורלי מטעמי אגו"

ח"כ רחל עזריה (כולנו), מי שהיתה בעברה חברת מועצת עיריית ירושלים, הכריזה הבוקר על החלטתה לרוץ לראשות עיריית ירושלים. "נכנסתי לפוליטיקה בשביל ירושלים, כשמצבה של ירושלים היה לא פשוט וההגירה השלילית הייתה בשיאה נקראתי לדגל, ונעניתי.

"התמודדתי בבחירות וכיהנתי כחברת מועצה וסגנית ראש העיר, כשטובת העיר ותושביה תמיד לנגד עיניי. במשך השנים פעלתי רבות למען משפחות עובדות, תכנון העיר, הקמת בתי ספר וקידום החינוך בירושלים, והמשכתי לפעול לטובת העיר גם מהכנסת. הרצון הציבורי הגובר והכנה לראות יותר נשים מתמודדות ומשתלבות בהנהגה הארצית והמקומית, יחד עם הקריאה והתמיכה של תושבים רבים מכל המגזרים, והרצון העמוק שלי לפעול לטובת ירושלים, הביאו אותי להחלטה לחזור הביתה, למקום בו הלב שלי נמצא, ולהציג את מועמדותי לראשות העיר ירושלים".

לדבריה, "כשמשה כחלון, שר האוצר, קרא לי להצטרף למפלגת 'כולנו', שמחתי על הזכות, האמון וההזדמנות לפעול למען תושבי ישראל כחברת כנסת וכיו"ר ועדת הרפורמות, ועל זכות זו אני מודה למשה מכל הלב. כעת עם יותר ניסיון ותפקידים ציבוריים אני חוזרת לפעול למען ירושלים – מתוך ירושלים. אני מתחייבת להמשיך ולפעול באותה נחישות, רגישות ושליחות גם בעתיד".

אלא שלא כולם רואים את הריצה שלה בעין יפה.

העיתונאי עמית סגל כתב: ‏"המירוץ של עזריה אולי בעקבות הלב והסקרים, אבל הוא פיגוע אלקטורלי בירושלים. מטעמי אגו היא מפצלת לשישה את מספר המועמדים הלא חרדיים, מקימה לתחיה את האפשרות להעמיד מועמד חרדי אחד שיגרוף את כל הקופה, מייצרת אש בנגמש לברקוביץ׳ שאיתו הסתכסכה בעבר".

מתנועת התעוררות בירושלים,  בה היתה עזריה חברה בעבר, נמסר: "לא טובת ירושלים. טובת עזריה: עזריה סגרה דיל עם אלקין ולכן לא רצה לשום מקום חוץ מהג׳וב הבא. עזריה נטשה את מועצת העיר באמצע הקדנציה בחיפוש אחר ג'וב בכנסת וכעת היא נוטשת את הכנסת בחיפוש אחר ג'וב בירושלים. כל זאת לאחר שנזרקה מרשימת סיעת כולנו לכנסת הבאה. רחל עזריה היא המכשול האחרון בדרך לראש עיר ממלכתי בירושלים. לציבור הירושלמי יש מועמד אחד שמחויב לו באמת: עופר ברקוביץ".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.