עוד רכש עובר מניר ברקת לזאב אלקין

השיתוף פעולה בין ברקת לאלקין ממשיך: היום הודיעה מספר 9 של ברקת והיועצת שלו, כי תהיה מספר 4 ברשימתו של זאב אלקין

ראש העיר ירושלים ניר ברקת לא  רק תומך בזאב אלקין בריצתו לראשות העיר, אלא עוזר לו רשמית לנסות לנצח את ההתמודדות לראשות העיר ירושלים. למרות שעד כה לטענת מטה אלקין, הוא לא עובד אצלו עם היועצים החרדים או החילונים של ברק,ת היום הודיעה מספר 9 של ברקת והיועצת שלו, תמר אבוחצירא, כי תשמש כמספר 4 ברשימה של  אלקין.

תמר אבוחצירא, אמא ל-2, בן המשרת בחיל השיריון ובת בשירות לאומי , אשת עסקים מצליחה בצרפת שעלתה לארץ בשנת 2008, תוצב במקום הרביעי ברשימתו של השר זאב אלקין-״ירושלים תצליח״ בהתמודדות למועצת העיר ירושלים.

תמר אבוחצירה שימשה כיועצת לענייני הקהילה הצרפתית בחמש שנים האחרונות בהתנדבות אצל ראש העיר היוצא ניר ברקת.

בשנותיה בעירייה פתחה תמר אבוחצירה דלתות עבור דוברי השפה הצרפתית ופיתחה קשרים דיפלומטים בין לאומיים בין ירושלים למדינות דוברי צרפתית בניהם צרפת ובלגיה, וכמובן הייתה ״הפה״של העולים מצרפת בעירייה.

השר זאב אלקין מכיר את נושא העלייה מקרוב הן כעולה בעצמו, הן בעבודתו בעבר בסוכנות היהודית והן כשר העלייה והקליטה, כאשר בזמן כהונתו הגיע לשיא מספר העולים מצרפת לישראל בכלל ולירושלים בפרט.

השר זאב אלקין: "אני שמח לראות בנבחרת המנצחת שלנו מישהי שתרמה רבות לקהילת העולים מצרפת. כעולה ותיק בעצמי, אני מבין מקרוב מהם האתגרים העצומים שעומדים בפני העולים. לכן, גם כראש עיר אמשיך במה שהתחלתי עוד כשהייתי שר העליה והקליטה ואסייע לעולים החדשים בירושלים בשלל התחומים הנוגעים אליהם ובעיקר בשילוב העליה בחברה הישראלית כולה. העולים מצרפת תרמו לפיתוחה של ירושלים במגוון תחומים בהם רפואה, עסקים, תרבות ועוד. אין ספק שתמר היא ההוכחה לכך ולכן מדובר בתרומה חשובה. רשימת 'ירושלים תצליח' מחברת בתוכה ציבורים ירושלמים שונים, בהם ותיקים ועולים כאחד, ולפיכך תהווה גם בית טבעי לירושלמים העולים מצרפת".

תמר אבוחצירא: "אני נרגשת ושמחה להצטרף לרשימתו של השר זאב אלקין, אני רואה בהצטרפות זו המשך טבעי לעשיה הגדולה עם ראש העיר היוצא ניר ברקת, ולכן הנסיון הקיים שיש לי בעירייה יעשה רק טוב לירושלמים ובפרט לקהילה הצרפתית בירושלים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.