עו"ד של ההורים: "מדובר באם מסורה לילדיה" (וידאו)

עורכת הדין חגית רחמני וייס המייצגת את הזוג אמרה לעיתונאים כי ההורים מכחישים את החשדות כנגדם. "אנחנו כרגע בראשיתה של חקירה כך שאנחנו מנועים מלהרחיב על הפרשה. מה שאי יכולה לציין זה שמדובר בבני זוג צעירים המטופלים בחמישה ילדים, מוצאים את עצמם לראשונה עצורים, לראשונה מובאים לבית המשפט." צפו { פרשת ההתעללות}

בית המשפט השלום בתל אביב האריך אתמול את מעצרם של זוג ההורים ממודיעין עילית החשודים בהתעללות בבנם בן הארבע.

עורכת הדין חגית רחמני וייס המייצגת את הזוג אמרה לעיתונאים כי ההורים מכחישים את החשדות כנגדם. "אנחנו כרגע בראשיתה של חקירה כך שאנחנו מנועים מלהרחיב על הפרשה. מה שאי יכולה לציין זה שמדובר בבני זוג צעירים המטופלים בחמישה ילדים, מוצאים את עצמם לראשונה עצורים, לראשונה מובאים לבית המשפט."

לדברי עורכת הדין, "האם מכחישה את כל החשדות נגדה. מדובר באם מסורה לילדיה שמעולם לא היו טענות נגדה וכל המשפחה כרגע לוקה בתדהמה נוכח הפרסומים התקשורתיים בעניין. צריך לתת למשטרה לחקור ולאפשר לבני הזוג למסור את תשובותיהם, ואני מאמינה שההתפתחות בסוף תראה שמדובר במשפחה מסורה", מסכמת רחמני-וייס.

כזכור, זוג הורים בשנות ה-30 לחייהם נעצרו אמש והם חשודים בהתעללות פיזית ומינית בילד, בקשירת קשר לביצוע פשע וגרימת חבלה חמורה לחסר ישע.ההתעללות לכאורה נחשפה לאחר שהילד אושפז בבית החולים תל השומר. הצוות הרפואי שטיפל בו חשד כי הוא סובל מהתעללות ועירב באופן מיידי את המשטרה. במשטרה פתחו בחקירה סמויה ומאומצת, במהלכה הוחלט להתקין מצלמות שתיעדו את את ההתעללות.

מהמרכז הרפואי שיבא נמסר כי "ערנות ומקצועיות של הצוות המטפל בילד המאושפז בבית החולים ספרא לילדים במרכז הרפואי שיבא בתל השומר הביאה אותם לחשוד כי ההורים הם האחראים למצבו הרפואי של הילד. מתוך דאגה לשלום הילד נעשתה פניה של בית החולים למשטרת ישראל. שיתוף הפעולה עם המשטרה הביא למעצרם של הזוג. המקרה דווח למשרד הבריאות. הילד הועבר לטיפול גורמי הרווחה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.