עו"ד של הרב אברג'ל לקוקר: "זהו שלב נוסף במלחמת החצרות, בנתיבות"

עורך הדין אריה ליבוביץ' המייצג את הרב יורם אברג'ל, אמר בתגובה הבוקר ל'קוקר', לאחר היוודע מעצרו של הרב אברג'ל בחשד למעורבות בפרשת דומרני:

"זהו שלב נוסף במלחמת החצרות ברב אברג'ל", לטענת עורך הדין, מעצרו של הרב הוא בעקבות הלשנה מגמתית של אנשי החצרות השונות שהיו נגד דעתו של הרב אברג'ל בבחירות המקומיות.

עוד הוסיף ליבוביץ וטען: "וודאי שאנו לא מתרגשים מכך. זה אומנם לא נעים וגם לא יפה, אבל במבחן הציבור, כאשר הציבור יהיה צריך לשפוט את הרב, הוא ישפוט אדם שחי חיי פשטות וגר בדירת שיכון בפריפריה. ברור, שבעקבות סיפור זה, חצר הרב תגדל, ובעז"ה, יתווספו עוד אברכים ואוהדים לרב".

העו"ד הציג את הנתונים הנכונים: "כבר יש המספרים סיפורים על כך שהרב רצה לברוח לסין, כיון שנעצר בשדה התעופה, לא היו דברים מעולם. ואלו העובדות הנכונות:. בשלושת השבועות האחרונים, הרב רצה לנסוע לסין וכל פעם זה נדחה מסיבות שונות, זוהי האמת, ושלא ינסו לומר דברים אחרים. למרות עגמת הנפש הנגרמת לרב ובני ביתו, אנו לא כועסים על המשטרה, המשטרה קיבלה תלונה ותפקידה הוא לבדוק את החשד, ברור שהסיפור אינו נכון וזה ייצא לאור".

עורך הדין היה נשמע נינוח ורגוע במיוחד, לדבריו, אין שחר להאשמות והוא בטוח בשחרורו.

בתוך כך, התקיים הדיון להארכת מעצרם של החשודים, המשטרה מבקשת מביהמ"ש לעצור את דומרני ואנשיו ל-15 יום.
מעצרו של הרב יורם אברג'יל הוארך עד ליום רביעי, זאת למרות מעמדו של הרב והרגישות הקיימת במעצרו.

סייע בהכנת הכתבה- אבי שיף

תמונה ראשית-צילום ויקיפדיה, עיבוד קוקר

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב העצום ואוהב ישראל !אילו רק יכולנו להקל מעליך את הסבל הנורא כפי שאתה מסייע לעם ישראל
  מתוך שמחה ואהבה עצומה,
  התפללו ובקשו עבור גדול דור היושב במעצר שהקב"ה יוציאו מאפלה לאורה במהרה ולהחזיק את העולם בגמילות חסדים ובלימוד תורה לכלל שיפוצו מעיינותיו החוצה……ושיתגדל שמו
  כותבת את הדברים מתוך היכרות ובצער עמוק……

  אמונה בצדק |
  הגב
 2. "הלוא צויתיך חזק ואמץ על תערץ ואל תחת כי עמך ה אלוקיך בכל אשר תלך"
  חג הגאולה בפתח-קווה אל ה חזק ויאמץ לבך רבנו הקדוש,הרב יורם

  עצוב |
  הגב
 3. "הלוא ציוויתיך חזק ואמץ על תערץ ואל תחת כי עמך ה אלוקיך בכל אשר תלך"
  חג הגאולה בפתח קווה אל ה חזק ויאמץ לבך רבנו הקדוש הרב יורם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. "הלוא ציוותיך חזק ואמץ אל תערץ ואל תחת כי עמך ה אלוקיך בכול אשר תלך" חג הגאולה בפתח קווה אל ה חזק ויאמץ לבך רבנו הקדוש הרב יורם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. הרב יורם, אתה מרן האמיתי אין כמוך, אתה ורק אתה הממשיך הניצחי של הרב עובדיה יוסף

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. הרהרב יורם הגדול, אין כמוך בעולם, כולנו יודעים שאתה גדול הדור, זה פשוט שאתה הממשיך של הרב עובדיה יוסף, עוד לפני עשרים שנה כולם אמרו "הרב יורם ממשיך את מרן", היום אתה מרן האמיתי עד אחרי ביאת המשיח ממש.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. מי יעז לדבר ככה לרב יורם – הוא צדיק גדול , שספק אם יש מי שהוא בדורנו שהוא ברמה שלו , מחה שימו של מי שעליל עליו את זה . תמותו ישקרנים

  נתיבותי עצוב |
  הגב
  • ודאי צדיק, כולנו יודעים שהרב יורם הוא גדול הדור, אין בזה שום ספק. עוד לפני עשרים שנה אמרנו שהרב יורם הוא הממשיך של מרן הרב עובדיה, והרב יורם הוא מרן האמיתי של היום עד אחרי ביאת משיח צדקינו בעזרת השם יתברך. וכל הקנאים הרשעים המתנגדים לרבינו הקדוש שליט"א, יקויים בהם הפסוק תאלמנה שפתי שקר הדוברות על צדיק עתק בגאווה ובוז. אשריכם עם ישראל שאתם קשורים ברב יורם שהוא צדיק האמת. אין לו לא אכילה לא שתיה לא שינה, רק תורה ואהבת ישראל.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב