עוזיה צדוק הוא הזוכה…. (וידאו)

בתוכנית הגמר של ערוץ 2 'בית ספר למוסיקה זכה אתמול ילד הפלא הדתי עוזיה צדוק, שהודה לבורא עולם על הזכייה. { בית ספר למוסיקה}

בתוכנית הגמר של ערוץ 2 'בית ספר למוסיקה זכה אתמול ילד הפלא הדתי עוזיה צדוק, המתגורר ביישוב אבני חפץ .

צדוק הגיב לזכייה בדף הפייסבוק וכתב: "תודה לך בורא עולם!!תודה גם למורים היקרים ולוועדה הפדגוגית שבחרו בי כתלמיד המצטיין במסיבת הסיום של ׳בית הספר למוסיקה׳. ולכם, הקהל בבית, על התגובות המפרגנות והאהבה לאורך כל העונה. אני כל כך מתרגש!!"

התכנית עצמה הוקלטה, בשעת הזכייה חגג צדוק את הזכייה עם 'המורה' יהורם גאון במסעדה בפריז לצד המפיק דוד פדידה.

רק לפני כחודש כתב רוגל אלפר ב'הארץ" יצא בטור חריף כנגד הזמיר החרדי עוזיה צדוק, "התלמיד המצטיין שצפוי לזכות בעונה הנוכחית, מסמל רמאות" קובע אלפר.

אלפר מטיח ביקורת נוקבת כנגד  "קשת" "שמועלת באמון צופיה ומשקרת להם בפרצוף. דמותו הטלוויזיונית של עוזיה צדוק – התלמיד המצטיין ב"בית ספר למוזיקה", שכבר ניצח פעמיים בתוכנית, כולל בערב שבת האחרון, וצפוי לזכות בעונה כולה – היא תרמית. אמנם קרן פלס הכריזה שהוא טהור, ויהורם גאון טוען שהוא מלאך, אבל האמת היא שהוא מסמל רמאות". כותב אלפר.

לטענת אלפר עוד לפני שהחל להשתתף ב"בית ספר למוזיקה" היה לעוזיה צדוק אתר רשמי, שם מופיעים מספר צילומי יחסי ציבור מקצועיים, ועובד יחד עם חברת הפקות בשם "אף.די.די פרודקשיין בע"מ", מחברות ההפקה המובילות בישראל שמייצגת את הזמר ישי לפידות, שחבר בוועדה בתוכנית.

 

"לסרטון הכי נצפה שלו ביוטיוב יש יותר מרבע מיליון צפיות לשיר "כוכב מאיר" שאותו שר צדוק לכבוד מרן הרב עובדיה והתפרסם בכל האתרים החרדים.

לסיום קובע אלפר כי"בית ספר למוזיקה" משווקת עצמה לצופים כתוכנית שמטפחת ילדים ומלטשת את כישרונם הגולמי. "צדוק לא צריך שיעורים. הוא פרפורמר משופשף, שכבר הוציא סינגלים. צביקה הדר ויהורם גאון העירו כמה פעמים שאין מה ללמד את הילד. הם לא גילו לצופים למה. דבריהם התפרשו כפשוטם, כשבחים; ולא כהודאה או חשיפה של אמת מזעזעת. יתר השופטות משתפות פעולה עם הקנוניה". מסיים אלפר.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.