ועדת רבנים תפקח על סמינר 'מאיר'

חודשים לאחר הסערה שהתחוללה סביב סמינר 'מאיר' בבני ברק אז מינו גדולי ישראל את הרבנית בורנשטיין לשמש כמנהלת הסמינר במקומו של הרב שמואל מאיר שחדל מלתפקד בשל מחלתו, כעת, מינו גדולי ישראל ועדת רבנים שתפקח על הרישום ועל הנעשה במסינר על מנת להצעידו לשורת הסמינרים המובילה בציבור החרדי {פרסום ראשון}

חמישה חודשים לאחר הסערה שהתחוללה סביב סמינר 'מאיר' בבני ברק אז מינו גדולי ישראל את הרבנית בורנשטיין לשמש כמנהלת הסמינר במקומו של הרב שמואל מאיר שחדל מלתפקד בשל מחלתו, כעת, מינו גדולי ישראל ועדת רבנים שתפקח על הרישום ועל הנעשה במסינר על מנת להצעידו לשורת הסמינרים המובילה בציבור החרדי.

במוצ"ש האחרון פרשת שמות קיימה הנהלת הסמינר כינוס מיוחד לכל אבות הורי התלמידות, בכינוס נשאו דברים הגאון רבי חיים פיינשטיין והגאון רבי חיים ישראל שפירא. הרבנים עוררו בפני האבות על החשיבות לשלוח 'בת מלך' ללמוד במקום בו סופגים יראת שמים וחינוך למידות טובות, מקום אשר נמצא בפיקוח תמידי של גדולי ישראל וועדת רבנים.

ל'קוקר' נודע, כי בועדת הרבנים שהוקמה בימים אלו לקראת רישום לשנת הלימודים הבאה, מונו גדולי הרבנים, ביניהם: הגאון רבי שרגא שטיינמן בנו של מרן רה"י הגראי"ל שטיינמן והגאון רבי חיים ישראל שפירא.

בית-יעקב-מרכז

הרבנים יפקחו בין היתר על אופי הרישום שיתנהל על פי הוראתם והשקפתם של גדולי ישראל המלווים את הסמינר מיום היווסדו, כמו כן ימשיכו הרבנים לפקח על התכנים ונושאי המשרות בסמינר. במקביל, כבר בימים אלו שוקדים עסקנים המעורים בנעשה בסמינר לרשום בנות מבתים של תורה לשנת הלימודים הבאה.

הרב שמואל מאיר מונה לפני קרוב ל-20 שנה לכהן כמנהל בסמינר בבני ברק על ידי הגאון רבי ניסים קרליץ. לפני מספר שנים חלה הרב מאיר, במהלך השנה האחרונה חדל מלתפקד בסמינר. גדולי ישראל אשר סמכו על הרב מאיר במשך שנות תפקודו על הסמינר בכל פועלו הכריעו כי בשל חוסר תפקודו יש צורך במינוי הנהלה חדשה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נראה לי שכעת זה עובר להיות סמינר של "ש מ ד"

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב