עולם הפרסום הגיע לחגוג ולהצדיע (תמונות)

בטקס רב רושם נחנך המשכן החדש של פרסום גיל : המשרדים החדשים מסמנים את התרחבות המשרד – המשתתפים באירוע התרשמו מהעיצוב הייחודי ומסביבת העבודה שהושקע בה מחשבה רבה – במהלך האירוע נחשף הספר החדש העוסק בפרסום חרדי, בהוצאת המשרד

 

בימים אלה נחנכים המשרדים החדשים של פרסום גיל והשבוע נערך במתחם החדש והמפואר טקס קביעת מזוזות ברוב עם, בהשתתפות רבנים, אנשי ציבור, ידידי פרסום גיל ומובילים בעולם הפרסום החרדי, שהגיעו להשתתף בשמחת הצוות וההנהלה.

בקביעת מזוזה התכבד הרב בצלאל אידלשטיין ראש ישיבת אהבת אהרן. המשתתפים באירוע נהנו מכיבוד עשיר וטעים שהוכן בטוב טעם ובעיצוב ייחודי, כיאה למתחם החדש והמושקע.

מעיניהם של המשתתפים הרבים לא נעלם העיצוב הייחודי של המשרד, תפיסת החלל ותכנון פינות העבודה של העובדים במשרד, המתאפיינים בפרטיות מירבית, המאפשרת עבודה שקטה וצלולה, ללא הפרעות. על מלאכת עיצוב המשרד הופקד המעצב הנודע, בנצי גליצקי, הידוע בכישוריו ובתפיסת קונספט חלל הייחודית שלו.

 הספר החדש נחשף

במהלך חנוכת הבית נחשף הספר החדש, שהוצא לאור בידי פרסום גיל. המדובר בספר "בראש חרדי", פרי עטו של המנכ"ל דוד גלפרין, העוסק בהרחבה בנושא הפרסום על כל היבטיו עם דגש על פרסום במגזר החרדי. הנוכחים התרשמו מיצירתו של גלפרין, שאינו מניח אבן על אבן בבואו לסקר את הפרסום החרדי ומטביע בספר את ניסיונו הנדיר ורב השנים בתחום הפרסום והמדיה.

המעבר של פרסום גיל למשרדים החדשים מסמן את ההתרחבות הגדולה של המשרד, צוות העובדים והיקף העבודה שגדל באופן משמעותי בשנים האחרונות, דבר שחייב את הגדלת מרחב העבודה של הצוות ושדרוג התנאים.

בפרסום גיל מעניקים את כל שירותי הפרסום: אסטרטגיה, מיתוג, קריאטיב וגרפיקה, הנעשים בידי צוות מקצועי ויצירתי עם ניסיון רב שנים.  כמו"כ, במחלקת המדיה תמצאו תחת קורת גג אחת את כל סוגי ההפקות דפוס, הפקת מדיה והפצת מדיה הניתנים בידי צוות מקצועי ואמין, בעל תודעת שירות גבוהה שקשה למצוא במקומות אחרים.

גיל 14גיל 11גיל 11גיל 12גיל 10גיל 9גיל 6גיל 5גיל 4גיל 16גיל
גיל8

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בטח שיתדרק עובד איתם והכל ברוח טובה כמובן
  רק מה אסור ללכת לעבוד צריך רק לשבת וללמוד תורה
  יענו למצא חן בעיני גדולי תורה ולהצדיק קיום ההשקפה של העיתון
  זהו ישראבלוף של בני ברק

  בצלאל כהן |
  הגב