עולם הפרסום החרדי במפגש במלון ויז'ניץ (תמונות)

עולם הפרסום החרדי התכנס למפגש ראשוני מסוגו שנערך בליל שישי, במלון "ויז'ניץ ציפורי קלאס" בעיר – צפו בתמונת

עולם הפרסום החרדי התכנס למפגש ראשוני מסוגו  שנערך בליל שישי, במלון "ויז'ניץ ציפורי קלאס" בעיר, סביב שולחנות ערוכים מכל טוב ומשקאות לרוב הם הסבו לדיון מעמיק.

במפגש נפגשו בו זה לצד זה, בכירים במשרדי הפרסום מהמגזר הדתי והחרדי, לצד עיתונאים/עורכים מאתרי החדשות השונים,  אנשי קריאייטיב/קופירייטינג ממולחים, לצד בעלי משרדי פרסום בדיגיטל,  אנשי יח"צ ויועצי תקשורת לצד מנהלי שיווק בחברות הגדולות.

מטרת המפגש היתה לצורך העמקת הקשר ויצירת שת"פים בין החברים העוסקים בתחום, אשר יכולים לעזור ולהיעזר רבות האחד בשני ולהוות כח בלתי מעורער בתעשייה הגועשת.

יצויין, כי את הערב יזם והפיק חבר הפורום איש השיווק והיח"צ מוטי זילברברג, כאשר על ההכנות והפיקוד בשטח מנצחים בכשרון רב הפרסומאי ואמן המכירות מיכה שולם, ויחד עמו מנכ"ל הפורום ובעלי אתר "פאשקוויל" מוטי רובינשטיין.

בערב התקבצו אנשי הפרסום וסיפרו איש איש בתורו על עיסוקו ומעשיו בעבר: חיים וינרך סיפר על הימים במרכז הענינים, חיים גיל, נתי גמליאל, ועוד שורה של אנשי פרסום דיברו בקצרה על התקדמותם בתחום.

מאתר "פאשקוויל" נמסר בסיפוק: "זוהי תחילתה של דרך נפלאה, בהמשך, בכוונתנו להעמיק עוד את קשרי העבודה בינינו וללמוד כמה שיותר האחד מהשני, היה מפגש מרתק."

פרסום 9 פרסום 8 פרסום 6 פרסום 5 פרסום 4 פרסום 3 פרסום 1

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הם אלו שמשפיעים עלינו ? או גדולי התורה צריכים להשפיע עלינו

    יהודי |
    הגב