עולם התורה עוקב בדאגה: "הלילה הקרוב הוא קריטי"

עיני העולם היהודי בארץ ובעולם נשואות לעבר הקומה ה-4 בבית החולים מעיני הישועה בבני ברק שם מאושפז מנהיג הדור, מרן הגראי"ל שטיינמן בשל מצוקה נשימתית. דובר בית הרב שטיינמן: הלילה הקרוב הוא קריטי. עצרות תפילה בכל רחבי הארץ.

עיני העולם היהודי בארץ ובעולם נשואות לעבר הקומה ה-4 בבית החולים מעיני הישועה בבני ברק שם מאושפז מנהיג הדור, מרן הגראי"ל שטיינמן בשל מצוקה נשימתית.

דובר בית הרב שטיינמן, קובי רוזנשטיין שיחזר בראיונות לגלסנר ומימרן את הרגעים הדרמטיים : "מיום שישי חל דרדור במצב הנשימתי של מרן, הדרדור התמשך ואז החלטנו במוצאי השבת בעצה אחת עם הרופאים להעביר את מרן לבית החולים. לדבריו, "הרב בהכרה ואינו מונשם ומשוחח עם הסובבים".

לדברי רוזנשטיין, "הלילה הקרוב קריטי מהבחינה הרפואית לראות כיצד מרן יעבור אותו. אם לא יהיה שיפור יצטרכו הרופאים להנשים אותו ובכך זה עלול להביא להחמרה במצבו".

עם זאת, פרופ' סורקין טען  בראיון למימרן ב'קול חי' כי: "הרב נמצא בהכרה, אנחנו יודעים מה מקור הבעיה שמקשה עליו לנשום, הוא מקבל טיפול צמוד, והתקווה שנראה שהטיפול נותן תוצאות טובות בשעות הקרובות".

ברחבי הארץ יערכו הערב עצרות תפילה לרפואתו של מרן הרב שטיינמן, בבית הכנסת לדרמן בבני ברק, בירושלים ובעטרת שלמה במודיעין עילית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.