"שיפור במצבו של מרן הגראי"ל": הבוקר יחליטו הרופאים על המשך הטיפול

עולם התורה עוקב בדריכות רבה אחר מצבו בריאותו של מנהיג הדור בן ה-104 מרן הגראיל שטיינמן שהובהל בצהריים לבית החולים מעיני הישועה בשל דלקת ריאות. בהיכלי הישיבות נערכו תפילות המוניות לרפואתו. הביטאון הליטאי יתד נאמן קורא: "לקיים בנו חכמי ישראל"

עולם התורה עוקב  בדריכות רבה אחר מצבו בריאותו של מנהיג הדור בן ה-104, מרן הגראיל שטיינמן שהובהל בצהריים לבית החולים  מעיני הישועה בשל  דלקת ריאות.

הבוקר, דיווחו רופאי בית החולים על הטבה במצבו של מרן הגראי"ל שטיינמן שמתאושש, מצבו מוגדר יציב,  הגראי"ל התפלל את תפילת הותיקין, ואף הוא התיישב על הכורסה בבית החולים. ייתכן כי בשל ההטבה במצבו ישוחרר כבר היום לביתו.

בהיכלי הישיבות ובתי הכנסת ברחבי הארץ התאספו אלפים וקראו פרקי תהלים לרפואתו. בנוסף, קרא מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי לקרוע שערי שמיים בתפילה.

בעיתון 'יתד נאמן', שהודפס הלילה נקראים קוראי היומון הליטאי להתפלל עבור מרן ראש הישיבה. תחת הכותרת "לקיים בנו חכמי ישראל".

בהתייעצות שנערכה בין המנהל הרפואי פרופ' מוטי רביד לבין רופאו האישי של מרן ראש הישיבה, פרופ' אברהם ויינברג, אושפז מרן ביחידת טיפול נמרץ בניהולו של פרופ' פטריק סורקין.

בתום בדיקות ומעקב שימשך כל הלילה יוחלט בדבר המשך הטיפול. בבוקר יעשו רופאי בית החולים הערכות מצב מחדש ואז יחליטו הרופאים על המשך הטיפול.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.