עומר בן רובי מגל"צ על הקניידלך: "על הפנים, לא מצחיק"

לאחר הסערה: עומר בן רובי, סגן ראש מחלקת התוכניות בגלי צה“ל, מתנצל על הדברים ששודרו בתחנה בערב יום העצמאות

"דבר כזה לא יכול להיות ברדיו, לא מצחיק, לא הולם, על הפנים", במילים אלו הגיב  עומר בן רובי, סגן ראש מחלקת התוכניות בגלי צה“ל, בשידור ב”קול ברמה“. לדבריו, ההתבטאות החמורה נאמרה על ידי  אורח בתכנית ולא על ידי עובד התחנה וכי אם היה מדובר בתכנית מוקלטת – הדברים לא היו מגיעים לבסוף לשידור.

בן רובי חזר והבהיר כי "ברור שהקלטה כזו, אם הייתה מוקלטת מבעוד מועד, מראש לא הייתה זוכה לשידור אלא מושלכת לפח והבן אדם שאומר את זה היה נזרק מכל המדרגות באותו רגע מחוץ לאולפן. זה לא יכול להיות ברדיו, דבר כזה. הוא לא יחזור לעשות אצלנו בדיחות".

הדברים החמורים שודרו בתוכנית  הסאטירה ”עצמאיות בלילה“, שאותה הגישו נועה צינמן ותמר עמית יוסף. "אני מבחינתי באמת הייתי אוכל בעלי אדם, בעלי אדם, בכיף כי חיות לא בא לפגוע. בא נדלל את האוכלוסייה, זה יהיה נהדר", אמר אחד מחברי הפאנל, צינמן הקשתה: "את מי למשל? כי זה שילוב נורא בעייתי, זה צריך להיות מישהו שאתה רוצה להרוג אותו ואתה לא אוהב אותו ו-ב: מישהו שלא דוחה אותך לאכול?“. והוא השיב לה: "זה בדיוק הפרדוקס, כי אנשים שהכי הייתי רוצה לדלל את האוכלוסייה שלהם זה החרדים, אבל בטח יש להם את הטעם הכי מגעיל, זה בטח נורא דלוח".

צינמן שאלה בשידור: "הם מסריחים, כי הם אוכלים קניידלך?“. לאחר מספר דקות הבהירה המנחה כי ”הכל הכל בהומור". בגלי צה“ל אמרו היום כי הדברים ”לא היו במקומם“ ולא על דעת התחנה: ”

לאחר מכן,  שדרנית גלצ הבהירה כי מדובר בתוכנית הומור וסאטירה וכי לא היתה כל כוונה לפגוע בציבור החרדי. אנחנו מתנצלים בפני מי שמצא עצמו נפגע".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.