הזווית החרדית: 3.5 שנות מאסר לשמחיוף, 5 למאיר רבין (וידאו)

פרשת הולילנד, הזווית החרדית: בית המשפט גזר על 'המאכער' מאיר רבין 5 שנות מאסר בפועל וקנס של חצי מיליון שקלים. על סגן ראש העיר לשעבר, אלי שמחיוף, נגזרו 3.5 שנות מאסר וקנס של 300,000 שקלים. מוקדם יותר השופט רוזן שיגר רמז ללופוליאנסקי ופיינר: "מצב רפואי לא ישפיע על גזר הדין"

פרשת הולילנד, הזווית החרדית: השופט רוזן גזר 7 שנות מאסר על הנאשם החרדי מאיר רבין, 5 מהן בפועל. השופט רוזן האשים את רבין בכך ש"הוא פעל רק עבור בצע כסף, ושחה במדמנת השוחד כשחיין מיומן". על סגן ראש עיריית ירושלים לשעבר, אלי שמחיוף, נגזרו 3.5 שנות מאסר בפועל וקנס של 300,000 שקלים.

כזכור, בין שלל המורשעים בפרשת הולילנד נמצאים: ראש עיריית ירושלים לשעבר, אורי לופוליאנסקי, סגנו אלי שמחיוף, חבר מועצת העיר אברהם פיינר ו'המאכער' מאיר רבין.

בשורות רעות ללופליאנסקי ופיינר? השופט רמז בתחילת דבריו כי "מצב רפואי לא ישפיע על גזר הדין". כך או כך גזר דינם של לופוליאנסקי ופיינר ינתן במועד מאוחר יותר, לאחר שבשבוע שעבר נענה בית המשפט לבקשת הפרקליטות לדחות את גזר הדין בענינם של לופוליאנסקי ופיינר, זאת לצורך קבלת חוות דעת רפואית באשר למצבם הבריאותי. בנוסף, השופט רמז כי העובדה שהשניים לא נטלו את השוחד לכיסם – מפחיתה בחומרת העבירה.

[alooma ref="30295e8f3f75a0d043cf6c3b9fcc5f16.mp4" src="1"]

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מאיר רבין ביישת את המשפחה . בבקשה שנה את משפחתך או חזור למשפחתך המקורית חימוף,

    חיים כהן |
    הגב