עופר ברקוביץ: "מיד כשאבחר, אפעל לבניית שכונה חרדית חדשה בירושלים"

המועמד החילוני לראשות העיר ירושלים שופע הבטחות לחרדים אם ייבחרו בו, ובראשן: שכונה חרדית חדשה בעיר. "פניתי רבות לברקת בנושא המצוקה החרדית"

יו״ר סיעת 'התעוררות' והמועמד לראשות העיר ירושלים עופר ברקוביץ', אמר אמש בראיון לישראל אוחיון ויעקב גרודקה ב׳קול ברמה׳: "עשיתי רבות למען המגזר החרדי בעיר, לפעמים הנציגים החרדים גזרו את התהילה וזה בסדר, אך כראש העיר אני מתכוון לעבוד קשה למען הצרכים המיוחדים של המגזר החרדי". בדבריו הוסיף: "אני מתחייב להקים שכונה חרדית חדשה בירושלים, מיד כשאבחר".

עוד אמר ברקוביץ: "יש בירושלים פער של 4,000 כיתות, והחינוך החרדי סובל קשות מהמצוקה הזאת. פניתי בשנתיים האחרונות לניר ברקת חמש פעמים, ויש לי מסמכים שיעידו על כך, בעניין המצוקה החרדית, איפה היו הנציגים החרדים בזמן הזה כדי לצעוק את הצעקה הזאת? אני מחוייב למצוקה של הציבור החרדי ואעבוד קשה כדי למצוא פתרונות".

כשהתייחס לאמירות ישנות שלו בנושא קרית יובל, אמר: "לא אמרתי שילדי קרית יובל החרדים צריכים לצאת ללמוד בשכונות אחרות, הצעתי שיעברו למתחם ברחוב תורה ועבודה הסמוך שם ניתן לבנות הרבה מאד כיתות. המטרה היא לשמור על הצרכים של המגזר החרדי, ומאידך גם לתת ביטחון לצרכים של הציבור הכללי. שאף אחד לא ירגיש שהשני בא על חשבונו".

בדבריו הוסיף: "בעבר הגדירו את הציבור החרדי כעדר, היום זה לא כך. אני מקבל תמיכה אדירה בעיר, גם מתושבים חרדים שאומרים שיצביעו לי. ירושלים צריכה מישהו שמכיר אותה מבפנים ולא איזה מועמד חיצוני שמצניחים אותו כדי לדאוג לאינטרסים של איווט ליברמן או כל פוליטיקאי אחר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.