עוצמה יהודית: נגיע מחר לאום אל פחם

אנשי עוצמה יהודית מאיימים: "נגיע מחר לאום אל פחם ללא אישור המשטרה על סמך תקדים אלדד יניב"

ראשי עוצמה יהודית ד"ר מיכאל בן ארי, ברוך מרזל, איתמר בן גביר, יו"ר להב"ה בנצי גופשטיין ועוד עשרות פעילים יגיעו מחר לאום אל פחם למה שמוגדר כהפגנה נגד מסגד פרוק, אותו מסגד ממנו יצאה מרצחי הפיגוע בהר הבית, ויידרשו לסגור את המסגד. 

לפני כשנה , לאחר הרצח בהר הבית פנו ראשי עוצמה למשטרת ישראל וביקשו לקיים הפגנת מחאה סמוך למסגד, המשטרה סירבה והודיעה כי תאפשר לפעילים להפגין רק סמוך לכלא מגידו רחוק מאום אל פחם,  באמצעות עו"ד איתמר בן גביר הוגשה עתירה לבג"צ, אלא שבינתיים ניתן פסק הדין בעתירתו של אלדד יניב לאפשר לו לקיים מחאות מול בית היועץ המשפטי בפתח תקווה. בג"צ כזכור קבע שאין צורך למתן אישור במחאות כאלה. 

בעקבות פסיקה זאת החלו המשטרה ואנשי עוצמה במשא ומתן, עו"ד איתמר בן גביר סייר באום אל פחם יחד עם קציני משטרה ואנשי פרקליטות במטרה למצוא תוואי ומקום להפגנה ואף סוכם כי בתאריך 10.4.18 ( מחר) תתקיים ההפגנה אלא שבינתיים לאור המצב הביטחוני הודיעו במשטרה כי הם חוזרים בהם מההסכמה. 

אנשי עוצמה יהודית  הודיעו כי חרף זאת ולאחר החלטת בגצ בעניין אלדד יניב הם מתכוונים להגיע לעיר ללא אישור, לפני מספר דקות הוציאה עיריית אום אל פחם הודעה ולפיה:"הימין הגזעני לא ייכנס וירמוס את אדמות ארצנו", ד"ר מיכאל בן ארי יו"ר עוצמה יהודית  אומר כי על אפם ועל חמתם של כנופיית הבריונים נגיע מחר לעיר ונפגין בדרישה לסגור את מסגד פרוק, קן צרעות שממנו יוצאת הסתה נגד מדינת ישראל. רק אצלנו מאפשרים הסתה ועידוד טרור, משטרת ישראל מגלה אוזלת יד באום אל פחם, ואין שום סיבה שלא ננצל את תקדים אלדד יניב , נגיע לעיר ונפגין נגד שונאי ישראל"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.