"עוקץ הציוד": כך כמעט נעקץ בעל החנות החרדי – צפו בוידאו

חרדי שביקש למכור ציוד של חנות דרך אתר יד2, קיבל שיחה מבן מיעוטים שביקש לעשות לו העברה לחשבונו, ולשלוח שליח לאסוף את הציוד. עד מהרה התברר העוקץ

על כל סוגי העקיצות כמעט ושמענו, אבל מתברר שלאחרונה מחדשים העוקצים את שיטותיהם:  על העוקץ החדש מספר ל'אקטואליק' אסף קדוש, חרדי שרצה למכור את הציוד שהחליטו למכור מחנות מזון מוכן שבבעלותו.

"בשבוע שעבר", מספר קדוש, "התקשר אליי ערבי שאמר שהוא מעוניין לקנות ממני ציוד שפרסמתי באתר יד2 למכירה. לבקשתו שלחתי לו תמונות, והוא אמר שהוא אכן מעוניין לקנות את הציוד ושהוא יעשה לי העברה על הכסף וישלח שליח לקחת את הציוד. מיד נדלקה לי נורה אדומה, כי יש לי כבר שני חברים שנעקצו בצורה הזאת. לכן החלטתי שאני אעשה לזה סוף. היה לי די ברור שמדובר בנוכל, כי שאלתי את עצמי: איך יתכן שהוא רוצה לעשות לי העברה כספית מבלי לבדוק את הציוד שיש לי? אולי המכונות לא עובדות? אולי אני נוכל?

"אבל החלטתי", ממשיך קדוש, "שאני אכן זורם עם ה'משחק'. באמת, אחרי כמה דקות שלח לי אותו אדם טופס העברה מקורי חתום בחותמת הבנק ע”ס 30,000 שקל. במבט ראשון זה היה נראה פנטסטי במיוחד, אבל במבט שני ובהתעמקות יתר, ראיתי שגיאות כתיב שקרוב לודאי לא הבנק כתב"…

טופס ה"העברה", כביכול

בינתיים כתב לו ה"קונה", כי השליח כבר בדרך אליו. קדוש: "כשהוא הגיע אליי לחנות, הכנסתי אותו פנימה ונעלתי אותו, תוך כדי שאני קורא למשטרה. זה הזמן להודות למשטרת ישראל שהגיעו תוך זמן קצר מאוד ופעלו בהצלחה רבה עד למעצרו של אותו גנב. הגשתי תלונה במשטרה, והוא עדיין מעוכב בחקירות".

צפו בוידאו:

קדוש מבקש להדגיש: "אחרי שהבנתי שיש עוד הרבה אנשים שנעקצו על ידי אותם נוכלים, אני מבקש ממי שנעקץ על ידם שיילך להגיש תלונה במשטרה עד שהסיפור הזה ייגמר על הצד הטוב ביותר. אני לא אשתוק ולא ארגע עד שאני אראה את כל החמולה של הגנבים האלה עצורים ויושבים בבית כלא אחרי שהחזירו לכל אותם אנשים תמימים את כל מה שגנבו להם במרמה על ידי זיוף מסמכים".

חלק מהציוד שפרסם קדוש למכירה

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.