פרסום ראשון: עשרות אברכים במודיעין עילית נעקצו • כל הפרטים

העיר מודיעין עילית כמרקחה: שורה של בעלי עסקים פשטו את הרגל והשאירו אברכים רבים עם "חור" גדול בכיס

שורה של פשיטות רגל במודיעין עילית: בעלי עסקים במודיעין עילית הותירו מאות לקוחות מתוסכלים בחודש האחרון.

בעל חנות לממכר בשר במודיעין עילית, נקלע לקשיים לפני כשבועיים, עזב את הארץ ונמלט לחו"ל. בעל החנות הסתבך בחובות כבדים ונמלט לחו"ל, כשהוא מותיר אחריו עשרות לקוחות עם כיסים מרוקנים. כעת נעשים מאמצים להביא לגישור יחד עם העסקנים במודיעין עילית.

בנוסף, בעל ציינג' מפורסם הפסיד כספים רבים לאחר שפרט שיקים לאנשים לא מהימנים, הסתבך, והותיר אחריו לא מעט לקוחות להם נשאר חייב עשרות אלפי שקלים.

אם זה לא הספיק, סיפור נוסף מתווסף לסדרת הסיפורים בעיר. רשת רהיטים פיקטיבית חדרה למרכז העסקים של העיר. בערב חג הפסח מכרו בחנות רהיטים במחיר סיטונאי. ציבור האברכים שמע על המחירים המוזלים ועט על המציאה. רק שאותם אברכים לא דמיינו לעצמם שהם בעצם נכנסים ל"מלכודת דבש". הצ'קים של הלקוחות הרבים נפדו, אך רשת הרהיטים נעלמה. כל הניסיונות לאתר את הבעלים עלו בתוהו.

אברכים שנעקצו בפרשה ששוחחו עם כתבנו אמרו כי "עבדו עלינו בעיניים. שילמנו אלפי שקלים ממיטב כספינו לריק. איש הישר בעינו יעשה אף עסקן לא מתערב, העיתונות המקומית ממלאה פיה מים, זו שערורייה".

בנוסף, רשת חנויות מאפים בעיר, בבעלות משפחתית, נקלעה לקשיים כלכלים והפסיקה לתפקד. בשבוע שעבר נכנסה המשטרה המקומית לתמונה, זאת לאחר שאחד האחים לא פרע את חובו ובתגובה נטל אח אחר את התנורים היוקרתיים. במקום התפתחה מהומה שבסיומה הוזעקה משטרת מרחב בנימין לזירה והתערבה בפרשה.

מספר בעלי עסקים נוספים בעיר נמצאים בזמן האחרון בקשיים כלכליים וסובלים ממחסור בתזרים מזומנים, והחשש שעסקים נוספים בעיר יפשטו את הרגל הינו מוחשי ביותר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ומה עם הנוכל האברך מסאטמאר מנדלוביץ שהפיל בירושלים עשרות אברכים

    מוטי |
    הגב