עורך דין פלילי לעת צרה

רובנו אוהבים להיות אזרחים שומרי חוק ונמנעים מבעיות מיותרות ותסבוכות שעלולות להוביל אותנו לשעריו של בית המשפט. אבל לפעמים, התסבוכת פשוט מתרחשת מעצמה. טעות אחת או עצם העובדה שאנו נמצאים במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון, עלולה להוביל להרשעה בעבירות מין או עבירות פליליות אחרות. על כן, עליכם להתייעץ עם עורך דין במידת הצורך, על מנת שיוכל להציל אתכם מהמצב הבעייתי

שמרו על הזכות לדבר עם עורך דין

מעצר פתאומי או זימון מתחנת המשטרה עלול להלחיץ רבים, בייחוד אם הם מעולם לא נעצרו קודם. השוטרים מנסים להפעיל לחץ על הנחקר בכל דרך אפשרית, גם אם בדרך ידידותית. אנשים לא מעטים נוטים ללכת שבי אחר חמימותו ולבביותו של השוטר ומשתפים עמו פעולה מבלי לדעת שלא אחת מדובר במלכודת. לפיכך, לאורך כל הדרך דעו כי אתם יכולים להתייעץ עם עורך דין פלילי:

  • מקבלים זימון לחקירה – זימון לחקירה יכול להתבצע באמצעות הטלפון. השוטר מתקשר אליכם וקובע לכם תאריך לחקירה. בדרך כלל הוא לא ימסור לכם מידע מעבר לכך, ולכן לא תוכלו לדעת במה אתם מואשמים. נסו להרוויח מעט יותר זמן, אמרו שהתאריך אינו מתאים לכם וקבעו תאריך אחר. בינתיים, פנו לעורך דין פלילי לצורך התייעצות.
  • בחרו את עורך הדין הנכון – נצלו את הזכות שלכם להיוועץ בעורך דין, ופנו רק לאיש מקצוע שיש לו ניסיון בתחום.
  • מתרגלים את הדברים – לפני ביצוע החקירה, עורך הדין יבחן את העניינים ויתרגל אתכם את מה שתוכלו להגיד לשוטרים במהלך החקירה. זכרו כי כל מה שנאמר בחקירה עלול לשמש נגדכם, וכי אין דברים הנאמרים "Off the Record". כל מילה שלכם נכתבת או מוקלטת.

זומנתם לחקירה ואתם אובדי עצות? היכנסו ל-  7law.co.il וקבלו את כל הסיוע המשפטי שלו אתם זקוקים.

בדרך אל הגירושין

תרומתו של עורך דין מקצועי אינה מתבטאת בעניינים פליליים בלבד, אלא גם בעניינים אישיים כמו גירושין. כשבני הזוג מחליטים לפרק את החבילה ולהמשיך כל אחד בדרכו העצמאית, הם זקוקים לחלוקה ברורה של הרכוש ולהסדרי ראייה של הילדים. עורך דין גירושין מלווה את אחד מבני הזוג לאורך כל התהליך על מנת לסייע לו לסיים את הליך הגירושין בשלום. מעבר לכך, עורך הדין מציע פתרונות יצירתיים במקרה שבו בני הזוג אינם מצליחים להגיע לידי הסדר, בייחוד כאשר מדובר בענייני משמורת על הילדים. או אז נקבע ההסדר למען טובתם של הילדים שנאלצים מעתה והלאה לגור בשני בתים.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.