עורך המהדורה המרכזית ב'קול ברמה': "לא אשכח את הטלפון של האלמנה"

הוא הצליח להביא את אהוד ברק לאולפן, דאג למעשי חסד דרך גלי האתר, וגרם פעם לטעות בשידור כשטעה במספר של המרואיין. נתי עטר, עורך המהדורה המרכזית ב'קול ברמה', מדבר

הם שולטים על מה שתשמעו ברדיו שלכם. אותם עצמם אמנם, בדרך כלל, לא תשמעו, אבל את מעשי ידיהם בהחלט כן: קבלו את עורכי תכניות האקטואליה ברדיו, ששולטים על סדר היום החרדי, מזפזפים בין מרואיינים ללחצי השדרנים ועל הדרך החשש היומיומי: מה יהיה אם המרואיין ה"כבד" אתו קבעו ראיון בלעדי לתכנית שלהם, ועליו בנו את הכותרות המרכזיות, יבריז ברגע האחרון?

עורכי תכניות האקטואליה בתחנות הרדיו החרדיות, מתראיינים לראשונה בפרויקט חג הפסח של 'אקטואליק', ומדברים על הכל.

 

והפעם: נתי עטר, עורך 'המהדורה המרכזית' עם משה גלסנר ברדיו 'קול ברמה', כל ערב ב-19:00.

נתי עטר (33) נשוי +2. "התחלתי את דרכי דווקא בתחום יחסי הציבור והפקות, מה שמהר מאוד הוביל אותי לעולם התוכן ברדיו. ערכתי ב'קול ברמה' מגוון תכניות בתחום הבידור, כלכלה, צרכנות ובריאות. עם השנים התחלתי לערוך את יומן הצהריים של הרדיו, ולאחר שנה וחצי, עם המון אהבה לתחום הפוליטי והאקטואלי, לקחתי את תפקיד עורך "המהדורה המרכזית", מתוך שאיפה להשפיע, לשנות ולקבוע סדר יום, ולמצוא את עצמי בעוד שנים ספורות כשמאחורי אי אלו הישגים והצלחות ובעיקר לעשות רדיו איכותי וטוב".

כישלון זכור?

"לא מכיר את המילה הזו. לימדו אותי שיש רק אופציה אחת והיא: הצלחה".

הצלחה מיוחדת?

"איפה שאני היום זו ההצלחה הכי גדולה שלי. אם היית שואל אותי לפני שלוש שנים, תפקיד עורך המהדורה המרכזית, לא היה משהו בתוכנית שלי".

השיא שלך עד היום?

"אנחנו רק בהתחלה. השיא עוד לפניי".

רגע מרגש?

"במהלך השנים שלי ברדיו, זכיתי לעבוד עם עמי מיימון. במסגרת תוכניתו 'חידודון', עזרנו לאלמנה, אם לשמונה,. הטלפון שקיבלנו ממנה אחרי השידור, היה אחד המרגשים שקיבלתי".

פדיחה זכורה?

"באחת התוכניות, בעקבות טעות במספר הטלפון של המרואיין שהעברתי למפיק, המגיש מצא את עצמו מראיין זמר במקום ח"כ"…

הראיון הכי קשה להשגה?

"להביא לאולפן את ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק, לתכניתו של בני רבינוביץ', שגם אותה אני עורך".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.