עורכי 'הארץ' מלגלגים על לפיד: "קח אויר, תפריש איזו חלה"

עורכי עיתון הארץ תוקפים בחזרה את יו"ר מפלגת "יש עתיד", ח"כ יאיר לפיד, שטען אתמול (חמישי) כי "העיתון ירד מהפסים". "'הדיקטטור מ'יש עתיד' רגיל לחבורת הכבשים הצייתניות באחו שלו ולא מסוגל לקבל ביקורת עניינית".

לאחר שלפיד תקף את עיתון 'הארץ' עורכי העיתון "לאנשים חושבים" תוקפים בחזרה  את יו"ר מפלגת "יש עתיד", ח"כ יאיר לפיד, שטען אתמול (חמישי) כי "העיתון ירד מהפסים".

לפיד פרסם את הדברים לאחר ש'הארץ' פרסם מאמר של איש השמאל הקיצוני גדעון לוי בו נכתב כי "חיילי צה"ל נקראים להרוג ילדים פלסטינים".

ראשון לצייץ היה עורך "הארץ" אלוף בן שהגיב בחשבון הטוויטר בתגובה ללפיד, "אז מה המניע למסע ההסתה של יאיר לפיד נגד 'הארץ'? חשפנו את השטחיות והחפיף של לפיד, בקומבינת הדוקטורט בבר-אילן וב'מלחמה בחרם' שהסתכמה בהודעת ווטסאפ.

'הדיקטטור מ'יש עתיד' רגיל לחבורת הכבשים הצייתניות באחו שלו ולא מסוגל לקבל ביקורת עניינית. חבל שכך מתנהל מועמד לראשות הממשלה. כעיתונאי ובעל טור לשעבר לפיד ידע שהטקסט שעליו הגיב היה מאמר חתום של גדעון לוי ולא מאמר מערכת בשם 'הארץ', אבל יותר קל להסית ולהצטייר כפטריוט".

עוד הוסיף עורך הארץ,"מזעזע שבעיני המועמד לראשות הממשלה, מנהיג המרכז, הציונות מתבטאת בסתימת פיות, הכפשת עיתונאים שעושים את עבודתם ועידוד לאיומים כלפיהם".

גם העיתונאי אורי משגב לא נותר חייב ופרסם פוסט חריף בפייסבוק בו פנה ללפיד, "אני מתנצל שמתפרסמים אצלנו מאמרי דעה שמעצבנים אותך שבהם בעל הדעה כותב את דעתו האישית לחלוטין על ענייני דיומא, ללא צנזורה ובלי הכתבה מלמעלה. אני יודע שזה לא היה ככה ב'במחנה' שם חירפת את נפשך.

"אבל אתה חייב להירגע. קח אויר, תפריש איזו חלה, אתה משדר היסטריה. אתה בערך האחרון שיכול לייצג את חיילי ישראל. אם חייבים, תשאיר את זה לעפר שלח. ואתה כבר לא בפוזיציה של לקבוע מה ישראלי בעיניך. בחייאת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.