עורכת הדין שמייצגת את המחבל הרוצח בראיון סוער: "בסה"כ רצח חייל" (וידאו)

מהרסייך ומחריבייך: עורכת הדין שמייצגת מחבלים, בהם רוצחו של החייל אלמוג שילוני הי"ד: "הייתי מוכנה לייצג גם את המחבלים מהטבח בירושלים", וגם: תגובתם הכואבת של הורי החייל שנרצח. צפו

צפו בראיון עם העורכת דין של המחבל, ותגובת הורי החייל הי"ד
[alooma ref="6015885dfcecb461a8b6e32552be9719.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

מוקדם יותר הבוקר הוגש כתב אישום לרצח בבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד המחבל המתועב נור אלדין בן חאלד אבו-חאשיה, משכם, על רצח החייל אלמוג שילוני ז"ל לפני כשבועיים ליד הרכבת הקלה בתל אביב.

בכתב האישום נכתב כי אבו-חאשיה נכנס לישראל בלי היתר כניסה בתירוץ של חיפוש עבודה ואז כשלא מצא החליט לרצוח את אלמוג שילוני החייל אקראי בסכין שאותה רכש בשוק הפשפשים ביפו.

אח"כ קנה מסטיקים בחנות הסמוכה והתיישב בספסל, כשהבחין בחייל אלמוג שילוני ז"ל, ראה כי הוא נושא על גופו רובה מסוג M-16, אבו-חאשיה החליט לנסות ולקחת ממנו את הרובה כדי לגנוב את הנשק וכך תיכנן להרוג עוד יהודים עד רובה החייל.

הוא החל ללכת מאחורי החייל ואז התנפל עליו ודקר אותו מספר פעמים, תוך כדי שניסה לקחת את נשקו, אבל אזרח שעבר במקום הצליח להבריח אותו. הוא ברח לרחוב סמוך, התחבא בעליית הגג עד שנעצר.

בכתב האישום נכתב: "אין צורך להכביר מילים על אודות חומרת מעשי הנאשם, שהחליט לבצע פיגוע בדרך של רצח חייל. בהמשך, כאשר ראה המשיב את החייל המנוח, החליט המשיב לגרום למותו, לקחת את נשקו, להרוג יהודים נוספים ולקוות שהוא עצמו יומת, המשיב פעל להשגת המטרה הנלוזה ודקר למוות את המנוח כמה פעמים ללא רחמים ומשהוכה על ידי אזרח, נס על נפשו כדי למלט את עצמו מכוחות הביטחון".

כתוצאה מהדקירות נגרם לחייל הצעיר נזק חמור בכלי דם ראשיים, הוא פונה לבית החולים שיבא תל השומר בעיר, שם נאבקו החולים במשך שעות על חייו, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. בידי המשטרה הודאה של הנאשם, שחזור מצולם שנערך לו, תמונות ממצלמת האבטחה באזור המתעדות את בריחתו ו-DNA שנמצא על כלי הרצח.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הוא לא רצח אישה בהריון ??? רק חייל ?? מה הקשר, אני בהלם מהתגובה,
  זה כמו להגיד על מותו של מוחמד אבו חדיר שלא רצחו להם אבא לילדים בסה"כ נער קטנטן
  חסר תועלת, נו באמת.

  אבי |
  הגב
 2. שלילת אזרחות צריכה להיות גם ממסייעים למחבלים כמו עורכת הדין הזו
  ומפעילי השמאל.
  זה באמת יביא לירידה בכצות ההסתה.

  מוטי |
  הגב
 3. חולת נפש, חסרת מוסריות ומצפון, מגיע לה שירצחו את את הבן שלה ואז היא תייצג את הרוצח….

  רונית |
  הגב