אגם רודברג: "עושה קריאת שמע כל לילה"

השחקנית אגם רודברג מגלה בראיון שהיא שומרת על כשרות וקוראת קריאת שמע

יותר ויותר ידוענים חילוניים מתקרבים ליהדות. בחודשים האחרונים צפו שמועות כי הידוענית החילונית אגם רודברג מתחזקת ומתקרבת לאבינו שבשמיים.

בראיון ל'ידיעות אחרונות' היא מתייחסת לשמועה שהיא מתחזקת. "אני הרב נוח, ככה מגדירה את עצמי", היא אומרת, "לוקחת מה שנוח לי ומה שכיף לי. כשאני מתפללת בלילה זה כמו מדיטציה, שנייה לפני השינה. גם לפני הצגות אני מתפללת, לקחתי משהו מספר תפילה, סוג של מדרגת כניסה לבמה.

רודברג מגלה בראיון שהיא שומרת על כשרות: "אני אוכלת כשר, אני צמחונית, אז קל יחסית, ופירות ים אני לא אוהבת. קיבלתי כל כך הרבה, אז מה זה בשבילי לעשות את הדבר הפעוט הזה?"

רודברג מסבירה על שמירת הכשרות: "אני מרגישה שאני מחוברת לעצמי ושיחסית דברים קורים כמו שאני רוצה, חמסה־חמסה, אז זו הכרת תודה לאלוקים, על ידי תפילה. אני נורא אוהבת דברים של מסורת, קידוש בשישי, למשל, כיף לי לעשות".

עם זאת,  רודברג מודה שלמרות שהיא עושה קידוש היא לא שומרת שבת.  "לא. כי אני גם לפעמים עובדת בשישי. אם הייתי יכולה לא לעבוד הייתי מאוד שמחה. כרגע זה לא מתאים. יש בזה משהו מגניב, אבל אני לא רואה את עצמי שומרת שבת".

לשאלה אם תחזור בתשובה השיבה רודברג:"לא, אני משתדלת להיות בנאדם טוב בדרכי ולעזור לבריות במה שיכולה. עדיין עושה קריאת שמע כל לילה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.