עזב/ה את הקבוצה: אבוטבול נפגע וברח

ראש עיריית בית שמש משה אבוטובול צורף לקבוצת וואטסאפ של תושבים מרמה ג׳, ועזב אותה לא לפני ששיגר הודעה פגועה.

עזב/ה את הקבוצה: ראש עיריית בית שמש משה אבוטובול צורף לקבוצת וואטסאפ של תושבים מרמה ג׳, ועזב אותה לא לפני ששיגר הודעה פגועה.

״עד כאן״ פתח משה אבוטובל את ההודעה. ״אני מתנצל יש כאן ניחוחות של זילזול ופגיעה. אין לי עיניין להיות בקבוצה שחלקם משמיץ את העיר שלי ולא מאמין ביכולות שלי ושל חברי חברי מועצת העיר הנכבדים העושים ימים ולילות למען העיר בכל תחום ובכל שכונה למורות הקשיים האובייקטיביים שישנם וישנם״ מודה ראש העיר.

ומוסיף ״ניסינו לדבר ולהידבר אך ישנם גורמים כולל גורם שבעבר היה חבר מועצה אלי פרידמן  שהכי מצחיק שהוא בעצמו התנגד בכלל בהצבעתו הראשונית להקמת שכונה ג' ולבסוף עבר אליה ומתסיס בכתיבתו אם היינו שומעים לו ולהתנגדותו לא הייתם כאן היום״.

 

בסוגריים מכוון ראש העיר את הביקורת אל פרידמן, חבר מועצה ויריב פוליטי (אגב כל פעם הוא עוקץ אתכם התושבים שבסוף למורות הכל תצביעו מה שהרבנים יורו לכם והכל בלעג . הוא לרגע שוכח שמי שלא נשמע לרבנים בסוף נעלם זה מה שקרה לסיעת טוב שבראשותו וכן בירושלים ככה זה כשאין רבנים בתנועה וזה לא שמחה לאיד זה מציאות .)

דבר נוסף אני לא מחזיק טיבותא לעצמי אך מה שעברתי אני וחברי ובפרט ידידי הדגול הממונה על ההנדסה משה מונטג להקמת השכונה בבתי משפט וליכלוך ציבורי איומים הפגנות גם באופן אישי כולל איבוד כמעט ראשות העיר בגלל מה שהקמתי את השכונה חלקיכם לא מכיר את ההיסטוריה ואני לא מתבכיין אבל מכאן ועד זילזול ועקיצות לא מתאים לי

להשאר כאן תמשיכו יחד להתכתב אני בדרכי שלי אפעל במיטב ובמירב ומי שרוצה לדבר בסיגנון של איומים והפחדות וליכלוך והשמצות הכל פתוח בעוד כשנה וחצי יש בחירות אפשר ע"פ חוק לעשות מה שבדעתכם אבל דבר אחד בטוח שכל זמן שנציגי מועצת העיר פועלים ואולי לא נכון לדעתכם אבל פועלים לא אתן שיזלזלו לא בי ולא בהם .

דברי אלו נכתבו לאחר זמן רב שהייתי בקבוצה והבלגתי מספר פעמים .

"אמשיך לעזור לפעול ולקדם יחד עם חברי היקרים שנמצאים בקבוצה ידידי ;משה מונטג ממונה הנדסה שמעון גולדברג ממונה שפע מאיר בלעיש ממונה ארועים שמוליק גרינברג ממונה תחבורה וכל שאר עובדי ובכירי העיריה. נקווה שנמשיך בדרך ההידברות והכבוד כי זה הסיכוי היחידי ליצירת מוטיבציה לפעולה. חוצפה ועזות כמו גם דמורליזציה או דמוניזציה כלפי השכונה ותושביה תגדע את הסיכוי להצלחה",כך מסכם ראש העיר את חברותו בקבוצת תושבים תושבי שכונה ג׳.

השתתף בהכנת הידיעה: מנחם קולדצקי

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אבוטבול מעורר רחמים

  פשוט מעורר רחמים
  אקנה לו טישו לניגוב הדמעות

  מקיפוח לקיפוח |
  הגב
 2. עשה בשכל

  משה איש חכם וסימפתי. צודק בכל מילה! תושבי רמבש ג אברכים מזעזעים חסרי הבנה והכרה ברשויות. כפויי טובה. קיצר אברכים

  תושב העיר |
  הגב