עזריה לסמוטריץ: רואה אותך כל יום עם הכיפה ומתביישת" (וידאו)

העימותים בוועדת הכספים היום היו דווקא בתוככי הקואליציה כאשר חברת הכנסת וממלאת מקום יושב ראש וועדת הכספים קראה לסדר את חבר הקואליציה בוועדה בצלאל סמוטריץ' מהבית היהודי "אני רואה אותך כל יום עם הכיפה ומתביישת. אתה מבייש את המגזר שלנו" {עימותים בתוך הקואליציה}

העימותים בוועדת הכספים היום היו דווקא בתוככי הקואליציה כאשר חברת הכנסת וממלאת מקום יושב ראש וועדת הכספים קראה לסדר את חבר הקואליציה בוועדה בצלאל סמוטריץ' מהבית היהודי "אני רואה אותך כל יום עם הכיפה ומתביישת. אתה מבייש את המגזר שלנו"

זעמה של עזריה על סמוטריץ' יצאה לאחר שהאחרון איים שלא לתמוך בהעברת מתווה הגז עם הקואליציה באם לא ימולוא כל ההתחייבויות של הממשלה כלפי התנחלויות עוד מ2014 .וקראה לו "להפסיק לסחוט את המדינה הזו"

צפו ביום הסוער בוועדת הכספים של הכנסת היום:

בין סמוטריץ' לעזריה היו עוד חילופי מהלומות, כאשר הוא כינה את ההתנהגות שלה כ'תת רמה' והיא קראה אותו לסדר, על כך הגיב כי היא צריכה להתבייש על שהיא משתמשת בכסא היו"ר לאג'נדות הפוליטיות שלה.

בראיון טלוויזיוני שנתן לאחר מכן סמוטירץ' הזכיר לצופים כי הראשון שעיכב בחודשים ארוכים את מתווה הגז היה דווקא משה כחלון יושב ראש מפלגת כולנו והפטרון הפוליטי של עזריה כלשונו, שהתחמק מלהתעסק בנושא רק בגלל שלא רצה לספוג ביקורת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.