"הכי חשוב שלא יהיה ראש עיר חרדי"

ההסתה התחילה? המועמדת לראשות עיריית ירושלים רחל עזריה, מדברת הערב בגלוי על כוונתה לפרוש מהמירוץ לראשות עיריית ירושלים

המועמדת לראשות עיריית ירושלים רחל עזריה, מדברת הערב בגלוי על כוונתה לפרוש מהמירוץ לראשות עיריית ירושלים, וזאת במטרה למנוע את בחירותו של יוסי דייטש לראשות העיר. "הדבר הכי חשוב כעת זה לדאוג שלא יהיה פה ראש עיר חרדי" אמרה הערב עזריה שאינה מצליחה להתרומם בסקרים. עזריה הוסיפה: "אם יהיה מועמד חרדי מוסכם, אקבל החלטה אחראית למען ירושלים".

חברת הכנסת רחל עזריה, המתמודדת על ראשות עיריית ירושלים, השיקה לפני כחודש את קמפיין הבחירות החדש שלה על פני 300 אוטובוסים ברחבי העיר תחת הכותרת "תאמינו. זה אפשרי לחיות יחד", אך שעות ספורות לאחר צאת צום ט' באב, נצפתה קבוצה של חרדים קיצוניים שהם משחיתים ומסירים אותם מאוטובוסים ברחבי העיר.

צפו בוידאו:                            

הקמפיין, נושא את תמונתה של הח"כית. הבוקר סיפרה עזריה כי את סרטוני ההשחתה קיבלה במהלך הלילה מעשרות חברים מהמגזר החרדי, גברים ונשים שהזדעזעו מהמעשה והביעו שאט נפש, לדבריה.

עזריה אמרה כי "הניסיון האלים לפגוע במערכת הבחירות אינו משקף את ירושלים, את הירושלמים, או את הציבור החרדי. להפך. זאת קבוצה קיצונית, ושולית. בירושלים אנחנו יודעים לחיות יחד מתוך כבוד הדדי, גם אם זה לא תמיד קל. לא ניתן לקיצוניים להחליט עבורנו. במוצאי תשעה באב אני אומרת למשחיתים: את המודעות קל להדביק מחדש, בתוצאותיה של שנאת חינם הרבה יותר קשה לטפל. אבל אנחנו נעשה זאת. הרוב המכריע של תושבי ירושלים מתנער מכם. חילוניים, דתיים וחרדים כאחד".

אלא שלא כולם "קנו" את הסיפור. ירון אברהם מחדשות 2 כתב: "שלט פתיחת הקמפיין של רחל עזריה הושחת אתמול על ידי חרדים. באופן תמוה וקצת מחשיד, האירוע תועד מארבע זוויות שונות. איזו מקריות מרשימה".

גורמים נוספים הצטרפו אליו ואמרו כי מדובר בספין שנועד להביא לכותרות את הקמפיין של עזריה. "מועמד חכם אחר, לא היה שם שלטים של נשים במאה שערים", אמרו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. קצת טקט לא יזיק לך עזריה

    מה כל כך קשה לכבד את הציבור הדתי שלא מעוניין שתמונה של אישה תתנוסס על גבי אוטובוסים הנכנסים לשכונותיהם, מה הבעיה לפרסם את התמונה שלה במאות אוטובוסים אחרים שלא נכנסים לאזורים של החרדים, אני לא אתפלא אם היא פשוט ציפתה לזה כדי להראות כמה החרדים לא טובים, כמו תמיד עושים לחרדים מלכודות ואחר כך משמיצים אותם כמו שעשו עם אותה אחת ש"ירקו" עליה בבית שמש ואחר כך נתנו לה מלא כבוד ופרסום וכו' הכל רק כדי למכור לכולם כמה הדתיים לא טובים, אוי ה' יתברך תשלח משיח במהרה שיגלה את כל השקר שיש בעולם ויאיר את האמת אצל כולנו

    אבי |
    הגב