'עטרת' חתמה מסע בדינר יוקרתי בפולין(וידאו)

במרכז העיר קראקא בפולין נערך דינר יוקרתי וערב הוקרה בסימן ארבעים שנה לישיבת 'עטרת ישראל' בראשות הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי חבר מועצת גדולי התורה ובהשתתפות תורמים נגידים ובוגרי הישיבה מכל העולם. {רגעי הפרידה}

במרכז העיר קראקא בפולין נערך דינר יוקרתי וערב הוקרה בסימן ארבעים שנה לישיבת 'עטרת ישראל' בראשות הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי חבר מועצת גדולי התורה ובהשתתפות תורמים נגידים ובוגרי הישיבה מכל העולם.

במעמד הדינר נשאו דברים ראש ישיבת חברון הגאון רבי דוד כהן שכיהן כר"מ בישיבה בעבר ותלמידו של הגרב"מ, וציין את הזמן הזה של ארבעים שנה של עטרת ישראל זה זמן של תנופה והתפתחות וסיפר על הזכות שנפלה בחלקו להיות מרביץ תורה וקרוב לראש ישיבה בישיבת 'עטרת ישראל'.

הנגיד הרב בנימין אליעזר פרל מלונדון ראש ועד הנציבים של הישיבה שהודה לקב"ה שעזר לו להיות מידידי הישיבה והזכות שנפלה בחלקו להיות לעזר וסיוע לראש הישיבה ושהקב"ה ייתן כוח לראש הישיבה להמשיך הלאה בהרבצת תורה.

הגאון רבי בן ציון אזרחי ראש הישיבה, ציין את הזמן של חודש אלול וניצול הזמן של המסע במסגרת ארבעים שנה לישיבה.

שיאו של הערב היה משאו של הגרב"מ אזרחי שגולל את פתיחת של הישיבה שמטרתה להפיץ תורה וללמד תורה לעמו ישראל שיהיו הדברים כנתינתן מסיני שיהיו לשמים טהורים רק תורה, ומי שאיננו רק תורה יכול לחשוב שיכול להכניס עוד דברים לישיבה חוץ מתורה. בהמשך הפליג בסיפורים מדהימים על מחנה 'בני תורה' שקם עוד קודם הישיבה ובזכותו התווספו עוד אלפים לעולם התורה.

אחיו של הגרב"מ, רבי אורי דוד אזרחי בעל תפילה עשרות בשנים ניגן משירי הימים הנוראים ברגש רב.

לאחר הערב הוקרה יצאו המשתתפים למסע ארוך מקרקא לוורשא לפקוד את ציון הנצי"ב ורבי חיים מבריסק הטמונים במקום, הגרב"מ נשא תפילה מיוחדת בבכיות.

המשתתפים כולם הודו להרב יעקב גרוסברד, נאמן ביתו של הגרב"מ אזרחי על הארגון של הדינר ומסע התפילה. כן הודו לרב חיים שפיצר, נציג חברת גשר, על הניהול הטכני והחשיבה על כל פרט, ולחברת אל על, שנרתמה לסייע ככל האפשר ואף העבירה בהשאלה ס"ת מהודר לכל ימי המסע.

צילום: שוקי לרר וידאו: עזרא טרבלסי

צילום: שוקי לרר
צילום: שוקי לרר

resized_DSC_2393

resized_DSC_2513

resized_DSC_2626

resized_DSC_2627

resized_DSC_2688

resized_DSC_2715

resized_DSC_2738

resized_DSC_2766

resized_DSC_2790

resized_DSC_2807

resized_DSC_2810

resized_DSC_3348

resized_DSC_3367

resized_DSC_3533

resized_DSC_3598

resized_DSC_3657

resized_DSC_3825

resized_DSC_3840

resized_DSC_4007

resized_DSC_4008

resized_DSC_4014

resized_DSC_4015

resized_DSC_4113

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.