עטרת שלמה: אלפי אברכים קיבלו משקפיים חינם

שנראה מעלת חברנו: רשת כוללים 'עטרת שלמה' העניקה משקפי ראייה של אופטיקה 280 לאלפי תלמידיו

ברשת הכוללים 'עטרת שלמה' מצליחים להפתיע מחדש את אלפי האברכים, תלמידי הכוללים בכל רחבי הארץ. והפעם: תלוש מיוחד לקבלת משקפי ראייה ברשת האופטיקה 280.

 

מבצע ההטבה שהחל בערב פסח ויימשך עד חג השבועות הוא חידוש מרענן עבור אלפי תלמידי הרשת ובני משפחותיהם. ראש הכוללים הגרש"ב סורוצקין אמר כי "בימים אלו שמתו תלמידי רבי עקיבא בעוון שלא כיבדו זה את זה, הוא הזמן לקבל על עצמנו לראות מעלות חברנו ולא חסרונם, ובוודאי שיש קשר בין הראייה הגשמית לראייה הרוחנית".

 

יו"ר רשת 280 אברימי גולדשמידט אומר כי "אנו מקבלים משוב חיובי ומרענן מאלפי התלמידים שצובאים על אחד מעשרה חנויות האופטיקה של הרשת ומקבלים משקפיים חדשות במתנה. אנחנו שמחים להעניק שירות לכל אברך ולהתאים לו משקפיים לשדה ראייתו".

 

רשת 280 הפועלת מזה כעשור בכל רחבי הארץ, יישמה שיטה ייחודית המתאימה לכל בית חרדי. זוג משקפיים מכל הסוגים ממיטב המותגים בארץ ובחו"ל עם הזגוגיות האיכותיות ביותר במחיר אחיד השווה לכל נפש: 280 ש"ח. בשנה האחרונה הגדילו לעשות ברשת וביוזמה חדשנית וייחודית בשיתוף עם קופ"ח מאוחדת החלו לחלק משקפיים במחיר מצחיק של 5 שקלים בלבד.

 

גולדשמידט שהקים בשנה האחרונה גם אופטיקה באומן והעניק לבאים לראש השנה ונתקעו ללא משקפיים – זוג משקפיים חינם – ממשיך עכשיו בעשייתו הברוכה למען עולם התורה: "כשניתן להקל לאברכים עמלי תורה – זה שכרי מכל עמלי", הוא אומר בגאווה.

 

הגרש"ב סורוצקין שאלפי תלמידיו נהנו ונהנים מההטבה הייחודית שנעשה במיוחד עבור תלמידי רשת הכוללים 'עטרת שלמה' אומר בסיפוק: "זו זכות עצומה לסייע בידי אברכי כולל, במיוחד בימים אלו, כשהממשלה קיצצה ואנחנו מעניקים להם את הצורך הבסיסי לו הם זקוקים".

לכניסה לאתר רשת משקפיים 280 לחצו כאן

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. קניתי שם כבר כמה פעמים קובי בבני ברק מקצועי ואמין שירות מדהים

    מנדי גורפי |
    הגב