עידכון תוצאות האמת: כחול לבן 33 – ליברמן יורד ל-8

מעידכון תוצאות האמת עולה כי כחול לבן עולה ל-33 הליכוד עולה ל-32 על חשבונו של ליברמן שיורד ל-8, כך גם הרשימה המשותפת יורדת ל-12

מעידכון תוצאות האמת עולה כי כחול לבן עולה ל-33 הליכוד עולה ל-32 על חשבונו של ליברמן שיורד ל-8, כך גם הרשימה המשותפת יורדת ל-12. עכשיו מחכים לקולות החיילים שיכריעו.

עוד מתוצאות האמת – ש"ס 9, ישראל ביתנו 8, יהדות התורה 8, ימינה 7, העבודה 6, המחנה הדמוקרטי 5. מפת הגושים: גוש הימין – 56 , גוש השמאל – 56 וליברמן 8.

ש״ס קיבלה 313.129 קולות. יהדוה״ת קיבלה 258.427. מהבחירות באפריל עלו ש״ס ב-54.854 קולות. יהדוה״ת עלו מהבחירות באפריל ב-9378 קולות

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, ממשיך להתעקש על ממשלה בלי חרדים. ליברמן כתב כעת בחשבון הפייסבוק שלו: "מאתמול בערב, לאחר פרסום תוצאות המדגם, אני שומע כל מיני פרשנים ומומחים שמציגים כל מיני תרחישים ומנסים להרכיב קואליציות דמיוניות. על מנת לא לבזבז לכם את הזמן אני רוצה להבהיר: "ישראל ביתנו", כפי שאמרנו לאורך כל קמפיין הבחירות, תשב אך ורק בממשלה לאומית ליברלית רחבה שתהיה מורכבת משלוש מפלגות – "ישראל ביתנו", "הליכוד" ו"כחול לבן". אם גנץ ונתניהו לא יצאו בהכרזה שזו כוונתם, שלא יתאמצו להתקשר אליי בכלל. מבחינתנו לא קיימת שום אופציה אחרת".

ליברמן הדגיש "על מנת להוריד מסדר היום תרחיש נוסף שמציגים "בוני הקואליציות" למיניהם אני מדגיש: לא נשב בשום ממשלה עם הרשימה המשותפת או עם המפלגות הערביות, ביחד ולחוד, לא ביקום הזה ולא ביקום מקביל. אני אומר בצורה חדה וברורה לנתניהו ולגנץ: אל תבזבזו את זמנכם לריק, לנסות להתדיין או להפעיל לחצים".

יו"ר ישראל ביתנו פירט את דרישותיו ואמר "לא נוותר על העברת חוק הגיוס, ככתבו וכלשונו, לא נוותר על ביטול חוק המרכולים, לא נוותר על הפעלת תחבורה ציבורית בשבת, לא נוותר על נישואים אזרחיים, ונדרוש הכנסת לימודי ליבה לחינוך החרדי. אלה הם תנאי הסף, ועד שלא נשמע דברים ברוח זו – אין על מה לדבר".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.