הפלג הירושלמי חוסם את בני ברק- 10 עצורים

מאות מפגיני הפלג הירושלמי חוסמים בשעה זו את רחוב ז'בוטינסקי בבני ברק וזאת בשל מעצרו של תלמיד הישיבה הספרדי. עומסי תנועה מורגשים בבני ברק בעקבות מחאת הפלג הירושלמי. צפו בתיעוד. עידכונים שוטפים בכל עת

מאות מפגיני הפלג הירושלמי חוסמים בשעה זו את רחוב ז'בוטינסקי בבני ברק וזאת בשל מעצרו של תלמיד הישיבה הספרדי. עומסי תנועה מורגשים בבני ברק בעקבות מחאת הפלג הירושלמי

המפגינים יושבים על הכביש הראשי בציר ז'בוטינסקי ומוחים בכאב כנגד מעצר בן הישיבה שלא הופיע בלשכת הגיוס כפי שהורו לו רבותיו. המשטרה החלה לבצע מעצרים. עד כה לפחות 10 מפגינים שחסמו את הכביש ותקפו שוטרים. רק לידיעה. הפעם משטרת מרחב דן בסיוע צוותים גדולים של יס"מ משתמשת בכח גדול נגד מפגיני הפלג שמשבשים את התנועה.

צילומים: מחאת החרדים הקיצונייםבעקבות המחאה מורגשים עומסי תנועה וקיים צפי לחסימות ברחובות הבאים:

-רחוב ז'בוטינסקי מבן גוריון לכיוון מזרח.
-כביש היצירה בפתח תקווה לכיוון מערב.
-ביציאות לרחוב ז'בוטינסקי מכיוון בני ברק יופנו לכיוון מערב.
– רחוב החלוצים צפוי להסגר לתנועת כלי רכב מרחוב אברבאנל עד ז'בוטינסקי.

ככל שכביש 4 יחסם לתנועה-

– יופנו כלי הרכב לכיוון אלוף שדה מדרום לצפון ולמחלף 471
-מצפון ייסגר כביש 4 לתנועה מכיוון צומת מורשה.

מומלץ לציבור משתמשי הדרך להתעדכן כל העת במוקד המידע 110 של המשטרה בדבר עומסי תנועה וכן לעשות שימוש באפליקציית הניווט לדרכים חלופיות.

לנוסעי התחבורה הציבורית יש להתעדכן בהתאם אל מול חברות האוטובוסים ומוקדי המידע שלהם.

המשטרה פרוסה בצירים המרכזיים ותבצע הכוונת תנועה ודילול עומסי תנועה ככל שהדבר יתאפשר.

משטרת ישראל ערוכה למחאה ופועלת להבטחת שלומם, ביטחונם ובטיחותם של המשתתפים ולא פחות חשוב מכך – תוודא כי המחאה, לא פוגעת יתר על המידה בשגרת החיים של הציבור הרחב.

משטרת ישראל לא תמנע את קיום המחאה מתוך רצון כן לאפשר את חופש הביטוי והמחאה של כל אזרח החפץ בכך. יחד עם זאת, לא נתיר כל הפרת סדר ונפעל בנחישות נגד אירועי אלימות מכל סוג שהוא

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. Leah Malka please take you medication fast you need it urgentely

  .

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. TO: Leah Malka please get a life

  your comment is so stupid that it made me throw up all over the place!!!! you are a sick women

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. הבג"ץ נתנה פחות מ3 חודשים זמן פקיעת החוק כ"ד כסליו תשע"ט ערב חנוכה (יאצ"ט מרן שטיינמן!!!!) אתמול פסקו השופטים בערכה גבוהה על מתן שלשה חודשים בלבד. הבקשה היא לאחר שבחו' תמוז נתנו ארכה עד לג' תשרי ולאחר שביקשו ארכה נוספת של 7 חודשים עד לו' ניסן אבל למעשה עתרו על כך לבג"ץ והפסק ניתן אתמול...

  הבג"ץ נתנה פחות מ3 חודשים
  זמן פקיעת החוק כ"ד כסליו תשע"ט ערב חנוכה (יאצ"ט מרן שטיינמן!!!!)
  אתמול פסקו השופטים בערכה גבוהה על מתן שלשה חודשים בלבד.
  הבקשה היא לאחר שבחו' תמוז נתנו ארכה עד לג' תשרי
  ולאחר שביקשו ארכה נוספת של 7 חודשים עד לו' ניסן
  אבל למעשה עתרו על כך לבג"ץ והפסק ניתן אתמול…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. CASH MONEY.PELEG RABBI LEADERS and THEIR KIDS sit home

  It’s Worse to Bittul Zman Rioting in Streets Like Street Rats Bums Disgusting Arab Youth, it’s Better to File Exemptions with Dignity and Bring Kavod to Bnai Torah, to behave like a Mensch, in the Office he can go with a few Bochrim and Learn a Daf while waiting and hand out Water to old people. THE PELEG RABBIS SIT HOME EATING CHULENT, and COUNT MONEY while they Incite Hate Aggressive Street Hoodlums to Get Arrested. This is DISGUSTING MOTZEE SHAYM RAH on Bnai Torah!

  LeahMalka |
  הגב
 5. לא צריך לגייס את החרדים - מי שלא רוצה. אי אפשר לכפות על החרדים לעשות צבא נגד הדעת שהם מאמינים בזה.

  לא מבין את מערכת הביטחון מדוע כל הפרובוקציות האלה. לא צריך לגייס את החרדים – מי שלא רוצה, ובמקביל המדינה לא חייבת למי שלא רוצה לשרת. רוב השירות של הכפיה על מי שמתנגד רק גורמת להוצאות כספיות מיותרות ולהחזיק מי שלא רוצה שאין ממנו תועלת ורק גורם נזק.

  כשחרדים עושים הפגנה הם מנצחים. עכשיו כבר הגיע הזמן שהצבא יעבור מצבא חובה לצבא מקצועי עם שכר וכל מי שישרת יזכה בהטבות של לימודים עזרה בדיור ותנאים נוספים. גם יהיה יעיל יותר וגם מס' המתנדבים לשרת יהיה גבוה מאוד עם מוטיבציה. ולא בתי סוהר מלאים בכאלה שלא היו צריכים להיות נטל על הצבא.

  יש לחרדים עקרונות והם עומדים בזה. את החילונים קל לבלבל. כשחרדים עושים הפגנה הם מנצחים. שחילונים עושים הפגנה הם תמיד מפסידים. זכותם של החרדים לחיות איך שבא להם ע"פ הדעת. ערכי הצבא לא תואמים לערכי הדת של החרדים. איש באמונתו יחיה. אי אפשר לכפות על החרדים לעשות צבא נגד הדעת שהם מאמינים בזה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. איש באמונתו יחיה. אי אפשר לכפות עליהם לעשות צבא.

  לא מבין את מערכת הביטחון מדוע כל הפרובוקציות האלה. לא צריך לגייס את מי שלא רוצה, ובמקביל המדינה לא חייבת למי שלא רוצה לשרת. רוב השירות של הכפיה על מי שמתנגד רק גורמת להוצאות כספיות מיותרות ולהחזיק מי שלא רוצה שאין ממנו תועלת ורק גורם נזק.

  הגיע הזמן שהצבא יעבור מצבא חובה לצבא מקצועי עם שכר וכל מי שישרת יזכה בהטבות של לימודים עזרה בדיור ותנאים נוספים. גם יהיה יעיל יותר וגם מס' המתנדבים לשרת יהיה גבוה מאוד עם מוטיבציה. ולא בתי סוהר מלאים בכאלה שלא היו צריכים להיות נטל על הצבא.

  זכותם של החרדים לחיות איך שבא להם ע"פ הדעת. ערכי הצבא לא תואמים לערכי הדת שלהם. איש באמונתו יחיה. אי אפשר לכפות עליהם לעשות צבא.

  לא מבין את מערכת הביטחון מדוע כל הפרובוקציות האלה. |
  הגב
 7. למגיב הקודם

  אם אתה באמת מתלמידיו של הפלג הפצפון מה אתה מחפש באקטואליק

  המורה אביגיל מחיפה |
  הגב
 8. מ-ח-ש-ב-ה' ל ה~ חשובה ונחוצה הנוגע לכולנו בזמן הזה

  היום כ"ה באב תשע"ח לקראת השעה 16:00 אחר הצהריים החלו להתקבץ מכל רחבי הארץ אלפים רבים של תלמידי חכמים בני תשחורת, ואברכים ברחוב השומר פינת ז'בוטינסקי בבני ברק, לאור קריאת מרנן ורבנן חברי מועצת גדולי עולם התורה שליט"א, להמשיך בדרכו של רבנו הגדול מנהיג הדור הצדיק מרן ורבנן הראש הישיבה זיע"א, לצאת להפגין ברחובה של עיר כמחאה על מעצרו של בן העליה ניסן ראדה נ"י ויזרח לעד, שזכה לקדש שם שמים ולא לשתף פעולה שלטונות השמד, וכפי הוראתו של מרן ראש הישיבה זיע"א כי אין להתייצב בלשכת הגיוס כלל,

  כזכור מרן ראש הישיבה זיע"א כל עת שהיו עולים אליו חברי ה"ועדה להצלת עולם התורה" עם ידיעה על מעצר בן עליה נוסף היה מורה תדיר כי מעצר של בן ישיבה הוא פגיעה בציפור נפשה של היהדות החרדית ואף התבטא בחריפות "להרעיש עולם ומלואו". וכפי שפורסם במכתב מיוחד ממרן זיע"א בבטאון עולם התורה "הפלס" יא ניסן תשע"ז.

  כזכור ביום חמישי האחרון התקבצו אלפים בצומת יפו שרי ישראל בירושלים עיה"ק, כמחאה מיידית על מעצרו של אסיר עולם התורה ניסן ראדה, בימים האחרונים נשלחו הודעות טלפוניות ובריכוזי הערים החרדים סובבו רמקולים הקוראים לציבור לצאת ולמחות כדת של תורה על עלבונה של תורה, היום בשעה 16:00 ברחוב השומר פינת ז'בוטינסקי בני ברק מקום המהוה ציר מרכזי במיוחד בשעות אלו של חזרה מהעבודה.

  במשטרה נערכים להפגנה בכוחות מתוגברים, ועל פי ידיעות מהשטח המשטרה אף הכינה מיכלאות לעצור את הציבור כמו כן למקום הובאו אף סוסים ומכתזית הבואש, וזה לא יעזור להם לבטל המחאה שהיא כולו לשם שמים.

  ב"ועדה להצלת עולם התורה" נערכו לקראת התזת הבואש בכך שסידרו לרווחת המפגינים מקומות ברחבי העיר בני ברק בה יוכלו לנוח ואף להתקלח ולהחליף בגדים מיד עם סיום ההפגנה וההכרזה "ויחזור לתלמודו".

  גדולי הרבנים ומחכנכים אומרים כי ההפגנות הם מלמדים את ילדינו לדעת למסור את הנפש, וכפי שנהרגו אבותינו על מזבח האינקוויזיציה כן רואים ילדינו אם אבותיהם מוסרים את גיום למכים למען התורה, כאשר המציאות מוכיחה פעם אחר פעם, כי כוחה של המשטרה לא עוזר לה, ועד לקריאה "ויחזור לתלמודו" על ידי הועדה להצלת עולם התורה ההפגנות לא פוסקות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב