עיירית ירושלים שיתפה כתבה מ"הארץ" בפייסבוק והתנצלה : "לא רצינו לחגוג על החרדים"

עיריית ירושלים שיתפה בדף הפייסבוק שלה כתבה מאתר "הארץ" שעליה מתנוססת הכותרת, "החרדים עוזבים את ירושלים, החילונים באים " .

הפרסום עורר סערה, לאחר ביקורת כנגד העירייה פורסם בדף הפייסבוק של העירייה הבהרה: בחרנו לפרסם את הכתבה מכיוון שהעלייה במאזן ההגירה של הצעירים מהמגזר הציוני מהווה בשורה ענקית וחשובה לעיר ירושלים, לאחר עשור וחצי של נסיגה. הניסיון להציג את הדברים כאילו העירייה "חוגגת" את עזיבתם של תושבים ממגזר כזה או אחר אינו ראוי ואינו מקובל על ידנו.

בשנים האחרונות חלה עלייה באיכות חיי התושבים בירושלים, ממנה נהנים כל המגזרים והאוכלוסיות בעיר. העירייה משקיעה ותמשיך להשקיע רבות בפיתוח כל מגזר לפי צרכיו, אחד לצד השני ולא אחד על חשבון השני. נכתב בהבהרה

בדף עצמו הופיעו תגובות שונות לגבי הפרסום , " אני לא מאמין שאני כותב את זה, אני אדם חילוני, איש ירושלים מלידה, ואת רוב חיי הבוגרים ביליתי במאבק נגד התחרדות העיר- ולכן אני יכול לפרסם כתבה כזאת על הקיר שלי ולהיות גאה.
גולש כתב בדף כי בפייסבוק הרשמי של עיריית ירושלים לא יכול לפרסם נתון כזה בכל הקשר שהוא- זה לא לעניין וזה פוגע באוכלוסייה גדולה, שעל אף חילוקי הדעות הרבים שיש לי איתם, היא עדיין אוכלוסייה שוות זכויות.

אני קורא לעיריית ירושלים להסיר את הפרסום מעורר המחלוקת הזה שסתם יוצר שנאת חינם

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.