"עילאי לא היה שורד בלי אביו" (וידאו)

הילד שנהרג במהלך טיול משפחות בנחל צאלים, החליק מהסולם; אביו ד"ר עמרי ניר זינק לתפוס אותו,הציל את חייו ונהרג. צפו בכתבה. { אסון בנחל צאלים}

טרגדיה בצאלים: הילד עילאי ניר בן ה-11 שהחליק  מאושפז במצב אנוש בבית החולים סרוקה.

הילד שנהרג במהלך טיול משפחות בנחל צאלים, החליק מהסולם; אביו ד"ר עמרי ניר זינק לתפוס אותו,הציל את חייו ונהרג. היום הוא יובא למנוחות במושב כפר ויתקין.

סהר פיש, אחד המחלצים שהגיעו ראשונים לזירה, סיפר הבוקר בריאיון לגל"צ על המקרה הקשה. "אין לי ספק שהאבא הגן על בנו בצורה מופלאה, אחרת אין סיכוי שעילאי היה מחזיק מעמד", סיפר. אביו של עילאי, ד"ר עמרי ניר, שנהרג באירוע הטרגי, יובא היום למנוחות.
"ביום שישי ממש לפני 11 בבוקר קיבלנו את הקריאה על אירוע נפילה מגובה", סיפר פיש בריאיון לתכנית "בוקר טוב ישראל". "לא ידענו מה סדר הגודל של האירוע, אבל הזנקנו מסוק במקביל כי תמיד נפילה מגובה זו פציעה קשה".

פיש מספר כי ברגע שהגיעו לזירה, מיד זיהו את עילאי שוכב על המדרון התלול. "ניגשנו להעניק לו עזרה ראשונה ולייצב את מצבו עד שיגיע המסוק ונוכל לפנות אותו על אלונקה לבית החולים. זה אירוע לא פשוט בשטח מאוד מורכב, החילוץ התבצע בשטח שאתה בקושי עומד בו ובטח שלא ניתן לטפל בו".

"מאיך שהדברים נראים בשטח – התגלגלות ונפילה מגובה רב בתא שטח מאוד קשה, אני לא יכול לתאר שילד שורד נפילה כזו אלא אם כן הוא פשוט עטוף", הוסיף פיש. "ולכן אין לי ספק שעומרי הציל את חייו".

 

צפו באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מישהו בודק את הכתבות לפני הפרסום?
    הילד נהרג אביו הציל את חייו?

    לא משנה |
    הגב