עימותים סוערים ליד בית שמש: הקנאים הגנו בגופם על הקברים

אל אתר עבודות בכביש 38 סמוך לבית שמש הגיעו כמה עשרות חרדים מחוגי העדה החרדית שניסו לשבש את חפירות הקברים שבמקום

אל אתר עבודות בכביש 38 סמוך לבית שמש הגיעו כמה עשרות חרדים מחוגי העדה החרדית שניסו לשבש את חפירות הקברים שבמקום.

"שוטרים שהגיעו למקום והגיבו בנחישות אל מול מפרי הסדר, הדפו אותם לצדי הדרך", נמסר מהמשטרה.

בתוך כך עצרו השוטרים מפר סדר שלא נשמע להוראותיהם ,הפריע לעבודות והפריע להם בביצוע תפקידם.

כוחות המשטרה ממשיכים בהיערכותם במקום.

צילומים: ישראל פרוש – מחאת החרדים הקיצוניים

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. העיקר לא לרמוס את הקברים [קברי יהודים] וזה למען המתים שלא יבוזו. "אני עם הקב"ה עד הסוף" יש להתחשב בנפטרים ולא לפגוע בקברים, זה חשוב מאד. וגם חשוב להתחשב במפגינים כי הם צודקים. יש לנו עוד תחיית המתים בדרך. והמתים חשים שפוגעים בקבריהם ונגרם להם צער רב וזהירות, הם מקללים, הגוף למטה אבל הנשמה והרוח למעלה רואים וחשים ויודעים הכל שנעשה להם בקבר. אז אנא תתחשבו ותבינו שיהודי לא מת. צדיק לא מת. רשע - ציוני- כופר בתורה, עוד בחייו נחשב למת. כן כן כן כפשוטו הוא נחשב בחייו למת. תארו לעצמכם שחס וחלילה, מחר הולכים להרחיב את כביש 1 ובגלל זה יהרסו חלק מהר המנוחות, מה היתם עושים, האם שם גם תשתקו???? השמאל מרוב אכילת טריפות ושרצים ושלא מתפללים, ולא מקיימים מצות התורה הק' נפלו שבויים בידי הס"מ. אין להם שליטה על עצמם הס"מ שולט בהם. כֵּן יֹאבְדוּ כָל-אוֹיְבֶיךָ. ויש להתפלל עליהם שיעשו תשובה, קשה יהיה להם יצטרכו לבכות הרבה ימים ולילות כדי שהשם ית' יסכים לקבל את התשובה שלהם. ב"ה שהבדילנו מן התועים הכופרים העמלקים הציונים ונתן לנו תורת אמת ומאמינים בד' ובתורתו ומהללים ומשבחים למליוני ניסים אשר עשה ויעשה ליהודים החרדים לדבר השם, לנצח נצחים. חייבים להגיד האמת והישר והצדק הברורה בתורת ד', ולא לטשטש ולזייף לבלבל.

  העיקר לא לרמוס את הקברים [קברי יהודים] וזה למען המתים שלא יבוזו. יש להתחשב בנפטרים ולא לפגוע בקברים, זה חשוב מאד. וגם חשוב להתחשב במפגינים כי הם צודקים. יש לנו עוד תחיית המתים בדרך. והמתים חשים שפוגעים בקבריהם ונגרם להם צער רב וזהירות, הם מקללים, הגוף למטה אבל הנשמה והרוח למעלה רואים וחשים ויודעים הכל שנעשה להם בקבר. אז אנא תתחשבו ותבינו שיהודי לא מת. צדיק לא מת. רשע – ציוני- כופר בתורה, עוד בחייו נחשב למת. כן כן כן כפשוטו הוא נחשב בחייו למת.

  תארו לעצמכם שחס וחלילה, מחר הולכים להרחיב את כביש 1 ובגלל זה יהרסו חלק מהר המנוחות, מה היתם עושים, האם שם גם תשתקו???? השמאל מרוב אכילת טריפות ושרצים ושלא מתפללים, ולא מקיימים מצות התורה הק' נפלו שבויים בידי הס"מ. אין להם שליטה על עצמם הס"מ שולט בהם. כֵּן יֹאבְדוּ כָל-אוֹיְבֶיךָ. ויש להתפלל עליהם שיעשו תשובה, קשה יהיה להם יצטרכו לבכות הרבה ימים ולילות כדי שהשם ית' יסכים לקבל את התשובה שלהם. ואני עם הקב"ה עד הסוף.

  ב"ה שהבדילנו מן התועים הכופרים העמלקים הציונים ונתן לנו תורת אמת ומאמינים בד' ובתורתו ומהללים ומשבחים למליוני ניסים אשר עשה ויעשה ליהודים החרדים לדבר השם, לנצח נצחים. חייבים להגיד האמת והישר והצדק הברורה בתורת ד', ולא לטשטש ולזייף לבלבל.

  כֵּן יֹאבְדוּ כָל-אוֹיְבֶיךָ - אני עם הקב"ה עד הסוף. |
  הגב
 2. איזה חוצפה ממדינת ישראל - מדינת השמד

  איזה חוצפה ממדינת ישראל – מדינת השמד

  איזה חוצפה ממדינת ישראל - מדינת השמד |
  הגב