אינתיפאדה שלישית? עימותים קשים במזרח ירושלים • תיעוד בוער (וידאו) (תמונות)

נמשכים העימותים במזרח ירושלים: מפגינים רבים ממשיכים להתעמת עם כוחות המשטרה ומיידים לעברם בקבוקי תבערה ואבנים. תיעוד מהשטח

בעקבות רצח הערבי במזרח ירושלים, נמשכים העימותים במזרח ירושלים: מפגינים רבים ממשיכים להתעמת עם כוחות המשטרה ומיידים לעברם בקבוקי תבערה ואבנים. כמן כן הושלכו שלושה מטעני צינור נוסף לעבר הכוחות, לא היו נפגעים. הכוחות משתמשים באמצעים לפיזור הפגנות.

אזור העימותים נתחם והשוטרים מונעים כניסה של אזרחים. אנו מבקשים להישמע להוראות השוטרים ולא לנסות להיכנס לאזור.

ברשות הפלסטינית מאשימים היום (רביעי) את ישראל באחריות לחטיפת הנער משכונת שועפאט. דוברו של אבו-מאזן, נביל אבו-רדיינה, האשים את ישראל באחריות למותו של הנער ודרש לחשוף את הפושעים. ושב ראש הרשות הפלסטינית עצמו אמר לראש הממשלה נתניהו: "גנה את רצח הנער, כמו שאנו גינינו את חטיפת שלושת המתנחלים".

ראש הממשלה נתניהו שוחח בצהריים עם השר אהרונוביץ' וביקש שגורמי החקירה יפעלו במהירות האפשרית כדי להבין "מי עומד מאחורי הרצח הנתעב ומה הרקע למעשה". "נתניהו קורא לכל הצדדים שלא ליטול את החוק לידיים. ישראל היא מדינת חוק וכולם מצווים לפעול על פי החוק". נמסר מלשכתו.


באדיבות רשת

צפו בתמונות שתיעד צלם פלאש 90 

. . . . . . . . . . .

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מצלמים את האמהות של ההרוגים !!!!איך בוכות ואיך כואב להם מסכינות כדי שתפרסמו את זה לכל העולם ותראו להם כמה אתם סובלים . מצדי שתבכו כולכם לא מזיז לי בכלל .. אים אצלכם 3 אמהות בוכות אצלנו אלף אבל מה ההבדל בנינו אתם לא מפרסמים איזה כאב אתם גורמים לפלסטינים . נכון ? מדינה משטרה ח

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב