עימות דרעי-ישי: מי ניצח? הצביעו!

היריבים המרים התייצבו לעימות סוער יו"ר מפלגת "יחד" אלי ישי ויו"ר ש"ס אריה דרעי לעימות של חדשות 2. כנסו הצביעו והשפיעו: מי ניצח בעימות? דרעי או ישי

לאחר חודשים של נתק, התייצבו היום (חמישי) היריבים המרים לעימות סוער יו"ר מפלגת "יחד" אלי ישי ויו"ר ש"ס אריה דרעי לעימות של חדשות 2.

לאחר העימות, אתר קוקר מאפשר לכם  הגולשים להצביע ולקבוע: מי המנצח הגדול של העימות בין אריה דרעי לישי .

צפו בעימות – באדיבות רשת

לרשותכם הגולשים מגוון אופציות, האם דרעי ניצח או שמא  אלי ישי, אפשרות נוספת: אף אחד לא ניצח עולם התורה הפסיד.

בנוסף, אנו מזמינים אתכם הגולשים להגיב ולהביע את התרשמותכם הגולשים ולנתח את העימות  מנקודת מבטכם.

במהלך העימות דרעי הטיח בישי האשמות קשות – "היית מעז להקים מפלגה משלך אם הרב עובדיה היה בחיים?" – וישי הוכיח אותו בחזרה – "לא זה מה שלימד אותנו מרן".

 

38 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל הכבוד לישי שלא ניגרר אפילו שיש מה לענות שדרני אומר לו שבשביל אגו פתח ממפלגה יכל ישי לענות שהאגו של דרעי שלא חוזר לש״ס אם הוא לא יו״ר וכן שאריה בעצמו רצה לפיתוח מפלגה ועוד בחיי מרן ושאחריה יצר שינאה בין חילונים לדתיים בין אשכנזים לספרדים וגרם לפוליטיקה מלוכלכת בימקום קידוש ה ופוליטיקה נקייה כמו שמי נהג ישי

  אברהם |
  הגב
 2. לא היה שום מאבק!!!
  דרעי שאל אותו שאלה נוקבת ואלי החליט לא לענות מסיבותיו הוא
  אני מאמין כי הוא פשוט פחד

  שמעון ביטון |
  הגב
 3. דרעי הוכיח שהוא תוקפני! דרעי הוכיח שאין סיכוי שהוא ייתן למישהו שמתווכח איתו לסיים משפט! דרעי הוכיח שהחלשים והשקופים רחוקים מימנו כרחוק מזרח ממערב, הוא בכלל בריון ו'רק לו' יש דעות.
  ישי לעומת זאת נתן לדרעי לסיים בלי לצייץ, וכשדרעי נכנס לו במילים בכל משפט, ישי וויתר לו ורמז לו שהוא ממש אבל ממש לא בריון ותוקפני, והוא יודע לכבד ולשמוע את האחר.
  כשישי אמר; 'לא רוצה להיגרר' רק טיפש לא מבין שישי אמר לדרעי: אההלו אדוני אנחנו מול מליונים, לא רוצה להיגרר לצעקות שיורידו לשנינו את הרמה, וכמובן שלא נדבר על החילול השם הנורא.
  ישי הוכיח שהוא העמך. הוא השקוף האמיתי. הוא הדואג לשקופים. הוא לא רע שלא נותן לשני לדבר. הוא מנהל וויכוח נורמלי עם שאלות ותשובות, ולא צעקות בריוניות.
  כן! דרעי צעק והשתולל כי איך זה יתכן שיש מישהו שאי אפשר להיכנס בדיבורו הרי הוא כמו מלך ומותר לו הכל.
  כן! דרעי מול המליונים היה חסר טקט מינמלי של וויכוח מכובד, היום הבנתי את המשפט של מרן: "הוא לא שומע לי" מרן צדק!
  דרעי לא שומע את האחר.
  אז דרעי הציג את מפלגתו במעשים,
  מפלגת ש"ס, מפלגה תוקפנית שלא נותנת לאחר להביע דעה. ומי מדבר בכלל על השקופים שוודאי שהבריונות, לא רואה אותם.
  אז ישי הציג את מפלגתו במעשים.
  מפלגה לא תוקפנית מבינה גם את הצד האחר (שחורים מבינים סרוגים וכן להייפך). מפלגה שנותנת לשני לסיים משפט ושומעת אותו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. דרקי דיבר כמו שבבניק רבי אליהו ישי כבן תורה ממש

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. דרעי נע באי נוחות מזגזג למבולבל לגמרי בקיצור דרעי יצא עלוב ומסכן אבל אני ממש לא מרחם על מי שמרן קרא לו רשע

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. רואים בברור ישי ניכלם ומשותק מהנוכחות של הרהג אריה ישי כמו מנטרה מוכנה מראש בחר למלמל כמו איזה דביל אני לא אגרר הרב אריה שואל והנל מחיך כמו דוגמן עדיף לשלוח את ישי לצופים או לגדנע להיתבגר הר אריה מידת מותנים 98 ישי צוציק לגנון רק שססס

  צדק |
  הגב
  • למה דרעי רב גאון תקרא לו מרן דרקי
   ולענין: למה רבי ישי צחק ולא הגיב הנה התשובה:
   המקובל האלקי רבנו יורם אברג'ל שליט"א גילה סוד מדהים על מרן ע"ה לר' אלי ישי: "אני מלמטה לא אעזור לך, אין לי כח, אני אעזור לך מלמעלה".
   עכשו אתם מבינים למה? אז יאלה חבורת מפגרים לכו לישון

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • לחסר הזהות ניכר כי אין לך קשר לעולם התורה הרהג אריה יודע תורה תיבדוק את ההיסטוריה שלו אלי בסך הכל מסגר שבקושי יודע קרוא וכתוב הרב אברגיל בסך הכל תלמיד חכם שלמד קצת קבלה וידוע שצרריך בכלל להסתיר כמו הרהג יצחק כדורי זצוקל שלא היה מסכים שיגידו עליו מקובל תחזור בתשובה ואחרי רבים להטות רק שס שס

    צדק |
    הגב
 7. וודאי שאלי ניצח, מנהיג אמיתי שאינו נלחץ ולא נגרר לפרובוקציות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 8. דבר אחד בלט במיוחד, אריה דרעי מזיע בזמן שאלי ישי יושב לו שם מחוייך. מבלי להיות מומחה לשפת גוף אפשר להבין שלשניהם סיבות טובות להתנהגותם, דרעי מזיע יותר ויותר כל יום שעובר ובהם הסקרים מראים שישי נכנס על אפו וחמתו, ונותן ביס רציני לש”ס, וישי מחייך מאותה סיבה. אף אחד מהם לא הביא תחמושת אמיתית לעימות, ישי ניסה כל הזמן לחייך ולהצהיר שלא ייגרר לעימות, ודרעי חזר על אותם מסרים טחונים מהחודשים האחרונים שהביא איתו מהבית. כן יש להניח שכל אחד ניסה לחזק את קהל המצביעים שלו, וגם זה משהו.

  דרעי דאג לציין שוב ושוב את החברות הישנה שלו עם לפיד, משהו שלא בטוח שיועיל לו כעת עם רוב המצביעים שלו, הוא גם נפל בחביבות יתר עם הנציג הערבי איימן עודה שהציע לדרעי לעבוד יחד למען המקופחים (“אולי נעשה ברית מדוכאים?”). אבל כמידי בחירות הוא שלף את השד העדתי כמה פעמים שרק יכל, גם כשלפיד קרא לו עבריין, לפיד: “אתה עבריין מורשע, אני רוצה לשקם אותך”. ולזה השיב דרעי: “שעתיים שאתה כבר מדבר על זה. לצערי אם היו קוראים לי אריה אולמרט לא היית אומר את זה. בגלל שנולדתי במקנס אתה אומר את זה. די מספיק”.
  בזמן שכל ראשי המפלגות הצליחו להתחמק באלגנטיות מהשאלה על מי ימליצו לראשות הממשלה או עם מי לא ישבו, דרעי נפל באמירה “אין סיכוי שאני ולפיד נשב ביחד אם לא ישנה את דעותיו”, טוב שהוא לפחות השאיר מקום לשינוי.

  זאת הפעם הראשונה שדרעי וישי הגיעו לעימות ישיר, דרעי תקף את ישי שהתפלג מש”ס וטען שבחייו של הרב עובדיה לא היה מעז לעשות דבר כזה, ישי לא נותר חייב וענה לדרעי: “מי היה מעז? אתה! אתה מדבר על פילוגים? אתה בעצמך הקמת מפלגה בימיו של הרב. הרב היה שמח שהקמתי מפלגה”.

  שאר ראשי המפלגות גם לא חידשו דבר, לפיד הראה שהוא עדיין מבין בתקשורת כשהוא בחר להפנות את השאלה שלו לרוה”מ נתניהו על אף שהאחרון לא נכח שם, אם כי היה נראה חיוור מאוד ולא הכי בנוח. ליברמן היה נראה קצת לחוץ, הסקרים גם עליו לוחצים ועוד כשלצידו יושב עודה הערבי שעלול לעמוד בראשהמפלגה השלישית בגודלה הכל בגלל החוק שליברמן עצמו הציע בנסיון לחסום את הערבים, אבל עדיין ליברמן נראה בעניינים. מזגזג אבל עם מבט ישיר למצלמה.

  זהבה גלאון זכתה מן ההפקר בהיותה היחידה מהשמאל, כחלון הראה שהוא עדיין ספרדי ויודע להתעצבן כשדורכים עליו, בנט הציג את הסממן הימני הקיצוני כי למזלו מרזל לא היה שם, בנט גם נתן כנראה את השואו הכי יפה בפאנל, תקף כל דבר שזז ולא מצמץ לרגע, אין ספק שיש לו את זה לבחור. והשאר, עולם כמנהגו נוהג.

  על הכרטיס החברתי ניסו ארבעה להתחרות, אריה דרעי, אלי ישי, יאיר לפיד ומשה כחלון. על הנושא המדיני התחרו מימין נפתלי בנט ואביגדור ליברמן, ומשמאל זהבה גלאון.

  אפשר לסכם את כל העימות “ההיסטורי” הזה בכמה מילים, למרות שאין בית מדרש בלי חידוש, כנראה שבאו לפני ערוץ השני בנווה אילן אין בית מדרש, כי חידושים גדולים לא יצאו משם. את הכל אנחנו כבר יודעים, אבל גם העובדה שאין חידושים זה גם חידוש.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 9. אריה צעק כמו משוגע.
  מזכיר את הצעקות שלו נגד האשכנזים לפני הבחירות באלעד ההמשך ידוע….

  חרדי |
  הגב
 10. חחח במקום לענות לעניין אלי ישי סחר לחזור כמו הקלטה על המילים שלו ..״לא יגרר לעימות״ אריה רסק אותו מול עם שלם!

  אריה דרעי שחקת אותה! אנחנו איתך!

  יוסי |
  הגב
  • דרעי שיחקת אותה, העיניים שלך ריצדו כמו מסך מקולקל, וקפצת על הכיסא כמו פופקורן!! כל הכבוד!! ראית איך מחייך ומאושר?? "הפסיד מסכן"…

   לבנון |
   הגב
 11. דרעי היה לחוץ וגמגם, ישי לקח בגדול.

  כל התגובות כאן באתר הם באותו סגנון, דבר המצביע על מגיב אחד, אני מקווה שדרעי לא קנה את האתר הזה כמו שקנה את רדיו קול חי.

  יצחק |
  הגב
 12. דרעי ניצח בקרב, הפסיד במערכה!!

  כל ההשמצות הזולות של דרעי שוות כקליפת השום, הוא בעצמו חתר נגד מרן, קיצר את ימיו, והוביל את שיבתו ביגון שאולה. הוא יטיף מוסר על מרן?? עבריין נשאר עבריין!!

  אנשים לא כל כך שומעים את המילים, אלא מתייחסים לאישיות. ודרעי פה הפסיד, הוא התגלה כביריון השכונתי, משמיץ מעליל מתנפל לא נותן לדבר. ואלי ישי נתפס כאוהב אחדות, אדם שלא יורד להשמצות אישיות, בקיצור ממלכתי. עושה קידוש ה'.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 13. לכל המרוקאים נירמס הכבוד בגלל זה הם עם דרעי מה לעשות מרוקאים = כבוד תיפשים למרות שאני מרוקאית אבחר רק את האדם הצנוע הנאמן והישר אליהו ישי נ ק ו ד ה

  מרוקאית גאה |
  הגב
  • אריה דרעי מדבר על סמך עובדות מוצקות מהשטח וזה מה שכובש. יש הרבה אנשי בער שמדברים מתוך מגמתיות ללא רמה ומלאי שקר וכזב .

   הקב"ה יתן לך כוחות לעמוד מול כל הרשעות השנאה והקינאה של אנשי האוון והבערות.

   ידועה האמרה ביקורת לא מוצדקת הינה מחמאה מוסוות. וזה מראה כמה מחמאות וישר כח מגיע לדרעי
   ה' יהא עימך בכל עת

   עניני מאד |
   הגב
   • או!!! סופסוף מישהו שאבחן את דרעי כמו שצריך….. "כובש" כמו פלסטיני!

    לבנון |
    הגב
 14. מצדיעים לאריה אדם חכם , ישר וגיבור שצריך לעמוד מול כל השונאים והקנאים אנשי בער שמטיחים בו שקרים והשמצות. ואומר בפה מלא – הם לא יגיעו לטיפה מהמוסריות והאמת ויר"ש שלו. וכל העשיה הגדולה
  שלו במשך שנים ואף אחד לא יכול להתכחש לזה.

  מעריכים מקרב לב , חזק ואמץ ה' יהיה תמיד בעזריך.

  אנשי מוסר ואמת

  אמת צרופה |
  הגב
  • אנשי מוסר ואמת?? אתה חולה נפש!! נכון שאתה מרוקאי קנאי.. אחרת איך תסביר את זה שאתה עיוור עד כדי כך שדרעי מושך אותך אחריו בכזאת בקלות, בלי שום התנגדות מצידך??? גם אם דרעי ימנה את אחמד טיבי למועצת החכמים אתה תגיד: "אשריו ואשרי חלקו שקיים מה שנאמר: אהוב את הגר…", אגב אני משתתף בצערך!

   לבנון |
   הגב
   • ללבנון אני לא מרוקאי אף על פי שזאת זכות גדולה אבל דבר אחד אני יודע שאתה ואנשי ישי אם יכניסו את השכל שלכם לראש של התרנגולת היא תרוץ תרוץלשוחט

    צדק |
    הגב
 15. האמת של אריה ממגנטת מתפעלים מאד, ואין לו תחליף ורק את אריה דרעי,בוחרים ושיהיה לו ברכה ענקית והצלחה.

  יסכה כהן |
  הגב
  • אין לא תחליף!! לא קצב ולא אולמרט הוא הרבה יותר שחקן מהם!!

   לבנון |
   הגב
 16. התפעלתי ומתפעלת תמיד מהאמת של אריה דרעי- והיחיד שאני ומשפחתי בוחרים בו בלב שלם מאד זה רק אריה דרעי ולא משתכנעת מאף אחר.

  יסכה כהן |
  הגב
 17. מניפולטור . עבריין ועונה על מה שבא לו בלי קשר לשאלה. אעל אלי קולטים ענוה ויראה.. המשכיל בעת ההיא יידום

  אחד העם |
  הגב
  • כסיל אתה רחוק מלקלוט ולהבין, אתה תוקע מילים ללא כיסוי וללא הבנה, עדיף לפני שאתה מגיב תעלה קצת את ההבנה והרמה שלך ובפרט המוסריות והמכובדות.

   איש בער לא ידע וכסיל לא יבין זאת.

   לפני שאתה משמיץ אדם גדול וענק כאריה תדאג להעלות את המוסריות והרמה שלך.

   עניני מאד |
   הגב
 18. ישי הראה לכולם עד כמה הוא כלומניק, 0, לא יודע לא לדבר, לא לענות ולא לעשות..000

  התשובה היחידה שיש לו הוא רק מה שהכין לו יועץ התקשורת לא אגרר להשמצות ו…..

  למעשה לא ענה כלום, והתחמק מכל השאלות, וזה לא רק מול דרעי אלא בכלל בכל מהלך העימות

  חיים |
  הגב
 19. אריה קרע אותו לגזרים, הוא הראה כמה הוא לא יודע לדבר

  אלי מגמגם - באמת לא יודע לקרוא בלי ניקוד |
  הגב
  • סגנון לשונך של מרוקאים. אתם רובכם אלימים צעקנים ומנוולים
   רבי ישי דיבר יפה מאוד זה מנהיג שיודע לכבוש את יצרו לא להתפרע כמו חיה פצועה

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 20. דרעי ניצח בנוק אאוט!!
  ושוב רואים שאלי מפמפם סיסמאות שלא עומדות במבחן המציאות.
  ושימו לב, שוב ושוב הוא חוזר על אותם משפטים בלופ.

  שרה |
  הגב