עימות דרעי-ישי: "מרן לא היה נותן לך להקים מפלגה" (וידאו)

יו"ר ש"ס ויו"ר יחד ראש בעימות ראש בראש באולפן. "אם מרן היה בחיים אלי ישי לא היה מעז להקים מפלגה משלו", הטיח דרעי. ישי השיב: "אני ממשיך דרכו האמיתי של הרב עובדיה" צפו בעימות

עימות סוער התקיים היום (ה') בערוץ 2 בין  יו"ר מפלגת "יחד" אלי ישי ויו"ר ש"ס אריה דרעי .

במהלך העימות הטיח דרעי הטיח בישי  טענות קשות – "היית מעז להקים מפלגה משלך אם הרב עובדיה היה בחיים?" – וישי השיב אותו בחזרה – "לא זה מה שלימד אותנו מרן".

צפו בעימות – באדיבות רשת

יונית לוי הקשתה, "הרי לפני שנתייים ישבתם והצגתם מצג שווא של אחדות",  ישי השיב: "ניסינו ובדקנו כל אפשרות ללכת ביחד, אבל הגעתי למסקנה שצריך לעשות משהו חדש".

דרעי נשמע לוחמני והשיב. "אם הרב עובדיה היה חי, אף אחד לא היה מעלה בדעתו להקים מפלגה חדשה", אמר דרעי, במהלך העימות  ישי חייך למשמע הדברים הנוקבים שהציג דרעי שהמשיך ואמר: "כשהופענו כאן יחד, מרן עוד היה בחיים והוא חשש ממנו מפני שהוא ידע איך הוא מתייחס למי שפורש".

בשלב הזה ישי לא נותר חייב והשיב. "אריה, זה לא מה שלימד אותנו מרן", אמר. "בסגנון כזה לא היינו מדברים מול הרב עובדיה יוסף".

במהלך העימות, נשאלו מי ממשיך את מורשת מרן . "האם במשך 30 שנה הכניס מרן גורמים כמו אנשי כהנא או הבית היהודי?", הטיח דרעי בישי. "זה סילוף דרכו של מרן. הרי הרבנים שעכשיו הוא הולך איתם מהחוג הלאומי, מרן נאבק איתם כל השנים. אני מאד מצר שבגלל אגו ובגלל יצרים אישיים ישי הולך והורס את מפעלו של מרן".

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בושה וחרפה מעריצים שופך דמים!!

  ביהדות מעריצים אדם שלא משמיץ אישית, "הנעלבים ואינם עולבים וכו'", פה פתאום אנשים מעריצים אדם רע לב, שהשמיץ את נאמנו של מרן באופן אישי, על לא עוול בכפו… אלי ישי מחזק כוח התורה, מחזק מפעלי מרן, בסקרים לשס 7 וליחד 5, זה הוספת כח לאל המעיין ולרשת. מה הבעיה שלכם?? שס רוצים את כל הג'ובים לעצמם, אינטרס קטנוני מול עיניהם, ושתשרף התורה.

  כל העימותים היו ברמה העקרונית בא דרעי ורק השמיץ. וישי חייך אמר לכולם "תראו את הביריון השכונתי, לא נותן לדבר, תבינו עם מי יש לי עסק, ועוד הוא רוצה שאשאר איתו במפלגה??"

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 2. לא כל מי שצועק …. צודק !

  אלי ישי אוהבים את הענוה שלך !

  כדאי לראות ! |
  הגב
  • דרעי היה לחוץ ומזיע,

   ממש "קרע אותו"

   ישי לא התייחס ברצינות להשמצות.

   משה |
   הגב