עימות חריף ומילולי בכנסת: טיבי לרגב: "חצופה פירומנית שכמוך", ולסטרוק: "מתנחלת בזויה" – צפו בוידאו סוער מועדת הפנים ועמית סגל

עימות סוער וחריף פרץ בוועדת הפנים של הכנסת בין חברי כנסת ערבים ליהודים, במהלך דיון שעסק בעליית יהודים להר הבית ותפילה במקום.

הכל החל כשסגן השר לשירותי דת אלי בן דהן, אמר כי "פניתי לרבנות הראשית, אני מקווה שהיא תקבל את המציאות שרבנים מורים לאנשים יחידים לעלות להר הבית ותאפשר להם להתפלל בהר הבית". והוסיף: "אנחנו במשרד לשירותי דת בוחנים את כל האפשרויות לגבי מהי הדרך הנכונה והראויה להביא את הדברים והכל בהתאם לפסק ההלכה של הרבנים הראשיים. בהצעה שנגיש יוגדרו מתי ובאילו אופנים תורשה תפילה בהר הבית".

לפתע התפרץ עליו ג'אמל זאחלקה, "מה זה הר הבית? אין דבר כזה יש רק מסגד אל אקצא. ושאל בכעס: "אתם רוצים אינתיפאדה שלישית".

יו"ר הועדה מירי רגב שדרשה להוציאו מהדיון הותקפה ע"י טיבי: "פירומנית חוצפנית", כשרגב אמרה לו תמתין לתורך ותאפשר לנהל את הדיון", הוא התפרץ עליה: "צריך להוציא אותך, את מסוכנת לילדייך",  כשפייגלין דרש מטיבי שיתנצל הוא לא הסכים ואמר: "ככה לא מתייחסים לחבר כנסת" ולא ויתר ואף המשיך להשתולל, עד שסדרני הכנסת נקראו להוציאו מהדיון.

כשחברת הכנסת אורית סטרוק הזכירה לח"כ אחמד טיבי כי הוא היה עוזרו של ערפאת. טיבי השיב לה "אני גאה להיות חבר שלו, הנעל של ערפאת לא שווה עשר כמוך, את סתם מתנחלת בזויה על קרקע של אחרים".

צפו בדיווח עמית סגל – באדיבות רשת

צפו בוידאו סוער מוועדת הפנים בכנסת עד שהוצאו כל החכי"ם הערבים שהשתוללו ע"י הסדרנים – באדיבות ערוץ הכנסת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אחי ורעי החרדים לדבר ד' תבינו כבר שכל "שקל" שאנחנו עוד לוקחים מהמדינה הציונית הלזו מזמן השמד הזה, מהרשעים הארורים העוקרים את הדעת ר"ל, רק גורם להמשך קיומה בעולם הזה – בגלל הזכיות שהמדינה צוברת בשמים, בזכות החזקת התורה, תלמידי חכמים, חדרים, בית יעקוב, סמינרים, ישיבות, וכוללים וכו'.

    עכשיו הזמן להתאחד כולנו ולא ניקח כלום, שום תקציב, מהמדינה הרשעה הלזו, ואז זהו יהיה בס"ד סוף תקופת גלותינו וסוף הציונות בכל העולם כולו, ומיד יתמוטטו, וכך הם יבינו איזה טובה אנחנו עשינו להם עד עכשיו שהסכמנו לקחת מהם כסף לצורך הישיבות.

    וכשהם יפולו בקרוב, נשוב לשם על מה שחיללנו שמו הגדול עד כה, ולקנו תמיכה ממדינת איזראל, תמיכה לישיבות וכוללים, ונתפלל ונצום לשם ית' שימחול לנו על העבירה הגדולה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב