לפיד התנשא על דרעי: אתה עבריין שצריך שיקום (וידאו)

"אתה עבריין מורשע ואני חושב שצריך לשקם אותך", הטיח לפיד לדרעי. "אל תחזור לפוליטיקה". דרעי השיב: הציבור, לא לפיד. "אתה לא תמנע מהציבור להחזיר אותי לפוליטיקה", אמר דרעי. צפו

העימות בין יו"ר ש"ס אריה דרעי ליו"ר יש עתיד יאיר לפיד היה אחד הטובים הערב. לפיד הטיח בדרעי שהוא עבריין מורשע – ודרעי לא נותר חייב.

"אתה עבריין מורשע ואני חושב שצריך לשקם אותך", הטיח לפיד לדרעי. "אל תחזור לפוליטיקה". דרעי השיב: הציבור, לא לפיד. "אתה לא תמנע מהציבור להחזיר אותי לפוליטיקה", אמר דרעי.

"שנתיים שאתה הולך על הראש שלי בנושא של המורשע", אמר דרעי ללפיד,  "אם היו קוראים לי אריה אולמרט, לא היית מעז לעשות את זה. בגלל שקוראים לי אריה מכלוף דרעי. מאיפה נובעת הגזענות הזו? לפני שרצת לפוליטיקה היינו יושבים יחד בבתי קפה, היינו חברים".

לפיד התייחס לשוויון בנטל . "אין פה שום שנאה", אמר. "החרדים צריכים להתגייס כמו כולנו ולעבוד כמו כולנו כדי שחלק מהאוכלוסייה לא יצטרך לממן חלק אחר ממנה. עשינו מה שרצינו למען השוויון בנטל ויש פה מהפך גדול ביחסים בין חילונים לחרדים".

יו"ר ש"ס, אריה דרעי חתם את העימות כשהצהיר: "אנחנו לא נוכל לשבת ביחד (בקואליציה)".

[

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרמבם אומר אדם שנענש פנים חדשות ואסור להזכיר לו את העבר וכל העושה את זה ניקרא רשע מר לפיד עשה את זה ברבים לעניי מאות אלפים של בני אדם לכן מר לפיד הינו רשע מרושע ושופך דמים ואני קרא לציבור לא ליבחור לו אלא לטובים ממנו אני אבחר שס בגללו

  צדק |
  הגב
 2. על שינאת חינם נחרב בית המקדש!!!לא לשכוח!!!לפיד בעצמו עבריין בעיני הקבה חילוני!!!!!

  אופירה |
  הגב
 3. לפיד העבריין האמיתי ,עובר בכל יום על מצוות התורה בלי בושה ובלי טיפת יראת שמיים, הוא העבריין האמיתי המסוכן ביותר לעם ישראל.

  חגית |
  הגב
 4. לפיד חצוף מחוצף, חסר דרך ארץ וגס רוח בלי גבולות, וממש מזכיר את אבא שלו בדיבור ובתנועות פנים, רק הרבה יותר גרוע, הוא היה כלבלב נובח וזה כלב בולדוק אכזרי ביותר.

  רונית |
  הגב
  • לפיד המסכן הגדול עם ההתנהגות שלו שממשיכה לבזותו.

   הפוסל במומו פוסל |
   הגב