עימות סוער בין יואב יצחק למשה נוסבאום: "אתה משקר" (וידאו)

העיתונאי יואב יצחק שפרסם כתבות נגד תנ"צ ברכה והגיב להתאבדותו. "אני עיתונאי שחשף את המעשה", אמר. "מדוע לא לקחו ממנו את האקדח?".יצחק סירב להתייחס לשאלות שהפנה נוסבאום ואמר: "אני לא מגיב לעיתונאי שקרן ודמגוג" – צפו בריאיון שהתפוצץ

אחרי התאבדותו של תת-ניצב אפרים ברכה, העיתונאי יואב יצחק, עורך האתר News1, הוזמן לאולפן חדשות 2 והגיב להאשמות לפיהן הכתבות שפרסם אודות קצין המשטרה היו בין הגורמים שהובילו אותו לשים הבוקר קץ לחייו.


בריאיון לעודד בן עמי בתכנית "שש עם", אמר יצחק כי הוא עומד מאחורי הכתבה שפרסם ביום שישי האחרון, בה טען כי "תנ"צ אפרים ברכה מסוכן לציבור".

עשיתי את עבודתי העיתונאית", הבהיר יצחק. "זה לא ייתכן שיציגו את עבודתי כרדיפה. אני מתכוון להמשיך ולעשות את עבודתי".

לדברי יואב יצחק, השבוע הוחלט בפרקליטות לפתוח בחקירה בעקבות מידע אודות תנ"צ ברכה שהגיע לידע חוקרי מח"ש. "פרסמתי במשך חודשים רבים מעשים חמורים מאוד שנעשו על ידי ברכה", ציין יצחק. "בסיכומו של דבר מזה שלושה שבועות מתנהלת חקירה אינטנסיבית במח"ש. ביום שלישי התקיימה ישיבה בהשתתפות פרקליט המדינה ונציגי מח"ש שם הוסכם שאין מנוס מחקירתו של ברכה".

"אני חושב שביום כזה, צריך מחד להיות קשובים ולהבין שיש טרגדיה נוראה, אבל לצאת נגד עיתונאי שעשה את עבודתו זה מיותר", הוסיף יצחק. "אני לא חושב שכתבתי דברים לא מדויקים. אני חושב שהטיעון על רדיפה הוא מגוחך".

יצחק שאל במהלך הראיון  מדוע הממונים על ברכה וחבריו הקרובים לא השגיחו עליו אם ידעו כי הוא מאיים לשים קץ לחייו. "אני שואל איפה היו רשויות החקירה? מדוע לא חקרו אותו בימים קודם לכן? מדוע לא לקחו ממנו את האקדח? מדוע חבריו הטובים נטשו אותו ולא הגנו עליו? עשיתי את עבודתי, וזה לא משנה אם כתב כזה או אחר שלא עשה את עבודתו טוען שזו רדיפה".

בשלב הזה התערב כתב חדשות 2 משה נוסבאום  וביקש להקשות על יואב יצחק אך האחרון לא הסכים שנוסבאם ישאל: "אני לא רוצה שהוא יראיין אותי הוא שקרן ודמגוג", הטיח יצחק, בשלב הזה הראיון התפוצץ.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ברוך שלא עשני עיתונאי
  מקצוע זנותי מלוכלך מרושע כפוי טובה
  מרכלים מרכלים הכל תמורת נזיד עדשים
  פפכככ תימני עלוב שכמותך יואב יצחק לא היה עדיף שתשב עם המורי ולהתפלל מלרכל על אחרים עד מות הא?
  הסטייק שאתה לועס טעים הא? לא בטוח זה רעל
  קול דמי ברכה צועקים מן האדמה וירדפוך עד לבאר שחת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. להאמין למשה נוסבאום שעובד בשירות התקשורת המרכזית של ערוץ 2 ומעולם לא חשף אף פרשת שחיתות של בכירים ומקורבים? או ליואב ליצחק שחשף את כל השקרנים המושחתים אולמרט ואחרים, כנגד כל התקשורת הממסדית המחפה על חבריהם ?

  יואב יצחק איש אמת.

  יש גורמים שרוצים לכסות ולקבור את קשרי השחיתות שאליהם היה מקושר תנצ ברכה , כדי שלא יגיעו עד אליהם. זה כל הסיפור.

  חיים |
  הגב