עימות סוער: בן גביר & יריב אופנהיימר (וידאו)

עימות סוער נערך באולפן אתר רשת בין מנכ"ל תנועת שלום עכשיו יריב אופנייהמר לבין עורך דין איתמר בן גביר על סוגיית החייל היורה אלאור אזריה. צפו . { אלאור אזריה}

עימות סוער נערך באולפן אתר רשת בין מנכ"ל תנועת שלום עכשיו יריב אופנייהמר לבין  עורך דין איתמר בן גביר על סוגיית החייל היורה  אלאור אזריה.

האם אזריה הפך מחייל קרבי – לילד של כולנו ? והאם הוא באמת של כולנו?. אחותו של אזריה טענה בראיון לאברי גלעד כי אלאור אזריה הוא ילד של כולם, של 90% מהמדינה, הוא חייל של המדינה, אני בטוחה שאנשים מכל הקשת הפוליטית רוצים לראות אותו בבית, אני רואה אנשים מגוונים שבאים לדיונים לתמוך באלאור בלי קשר לפוליטיקה".

מנגד, מנכ"ל תנועת שלום עכשיו לשעבר יריב אופנהיימר, ביקר את החייל, " אני צייצתי על אלאור שהוא רצח, מה שהוא עשה זה לא לסרוח או לטעות, זה לרצוח. כאן יש חייל שקיבל באופן אישי החלטה להרוג בן אדם אחר".

עו"ד איתמר בן גביר,הגיב על הטענות כי  הוא "כתב  בפייסבוק כהנא צדק", האם זה הוא אומר שהוא יצא לחברון בשביל להרוג בכוונה תחילה?! הוא כתב כהנא צדק, האם זה הוא אומר שהוא יצא לחברון בשביל להרוג בכוונה תחילה?! יש כאן מטרה להשחיר את פניו של אלאור אזריה, ולהשפיע על המשפט.

בן גביר הוסיף ותהה: "איך יכול אזריה לזכות למשפט צדק, שהתקשורת שופטת אותו ויש אנשים שמפרסמים פוסטים כאלה ומנסים להטות את המשפט".

איתמר אחד מול קבוצת פסיכופטיםתנו דאבל לייק לבן גביר הגיבור!!

‎Posted by ‎בן ארי לראשות הממשלה‎ on‎ יום שלישי 2 אוגוסט 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.