עימות סוער: מוטי גילת & מלכיאלי

חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי תקף בגלצ את מוטי גילת: "גילת רודף את דרעי הוא אובססיבי". גילת: "עבדתי על זה כבר יום קודם" – האזינו:

עימות סוער התנהל בתוכניתה של יעל דן בגלי צה"ל, בין חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי(ש"ס), לבין העיתונאי מוטי גילת (כאן), על רקע הדיווח שלו על כך שהמשטרה צפויה להגיש כתב אישום כנגד אריה דרעי.

מלכיאלי טען בשידור כי גילת משתלח בדרעי ורודף אותו באובססיביות, לראייה הוא טען כי "כמה שעות לאחר פירסום דבריו של השר דרעי, אמש במהדורה המרכזית של ערוץ 1, התייצב מרדכי גילת שמנהל מרדף אובססיבי שנמשך עשרות שנים נגד השר דרעי, ו'בישר' לצופים כי בקרוב יוגש כתב אישום נגד השר דרעי, רעייתו ואחיו. הידיעה שודרה במהלך הערב והבוקר גם בשידור הטלוויזיה וגם הרדיו של התאגיד תוך שגילת, מגדף ומשמיץ קשות את דרעי.

בתגובה אמר גילת כי גם אולמרט שרון ועוד רבים שהלכו לכלא כינו אותו "אובססיבי, גילת ציין עוד כי הכתבה על דרעי הוכנה יממה קודם וכי "אין קשר למה שדרעי אמר כמה שעות קודם לכן. יעל דן אמרה למלכיאלי כי היא נוטה להאמין לגילת שכבר הוכיח את את עצמו. גילת הוסיף עוד "כי נכון לשעה זו במשטרה דבקים בכוונתם להגיש כתב אישום כנגד דרעי, אלא אם כן דרעי יביא ראיית ברזל שתפריך את החשדות כנגדו".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עימות סוער: מוטי גילת & מלכיאלי

  מוטי צודק אריה צריך להכנס לכלא

  יוסי |
  הגב
 2. מוטי גילת נוטף שנאה ארסית נגד אריה

  ומי הדליף את זה ? לא המשטרה של אלשיך הצדיק ?

  שי |
  הגב
 3. מוטי מנוול

  מוטי אתה מנוול, ככה אתה מדבר על שליחא דרחמנא

  שרוליק |
  הגב