עימות סוער: ריקלין כתש את אלדד יניב (וידאו)

עימות סוער התנהל באולפן חדשות הלילה בערוץ 2 בין אלדד יניב לבין איש התקשורת שמעון ריקלין לגבי פרשת הצוללות. צפו { "שמאלן שרוצה להפיל את ביבי"}

עימות סוער התנהל באולפן חדשות הלילה בערוץ 2 בין אלדד יניב, לבין איש התקשורת שמעון ריקלין לגבי פרשת הצוללות.

***שתפו*** בכל הכח.טוב, זה כבר פסיכי לגמרי. פסיכי!בזמן שהתקשורת שלנו הלכה לישון, ומנדלבליט מעולם לא התעורר, בגרמניה נותנת התקשורת והמשטרה עבודה.עכשיו מתברר בגרמניה, שהמיקי גנור הזה, המתווך של הצוללות ששכר את דוד שמרון הבנדוד של ביבי, המיקי גנור הזה חותך 11 מיליון יורו על הצוללות. ככה על החשבון. על הדרך. עוד לפני שכל הצוללות נמכרו. אז יהיה עוד הרבה קופון. וואחד קופון: שני אחוז ממיליארד וחצי. כמה זה יוצא? אלוהים שבשמיים, קחו מחשבון ועשו חשבון. אבל תשבו שלא תפלו מתבהלה. לא ראיתם סכומים כאלה בחיים ולא תראו.כי ככה זה . וזה הסיפור שאותו צריך לשנות בישראל: מעטים כל כך ומקורבים שמכניסים לכיסם את מה ששייך לכולם. בגז. בצוללות. הכל אותו סיפור. הון-שלטון.ושמרון שלנו הבנדוד של ביבי? שמרון אומר בתקשורת שהוא עובד בחינם. בטח בחינם. ברור גבר. ברור שאנחנו מאמינים ששמרון עובד בחינם. זה ידוע בעיר ששמרון עובד בחינם. בכלל, מגיע לשמרון אות הנשיא למתנדב. או להדליק משואה ביום העצמאות.וביבי? רחמים לא ידע. גם לא איציק מולכו השותף של שומרון. בטח שאנחנו מאמינים.הנה דרוקר על זה:http://www.haaretz.co.il/opinions/.premium-1.3134848ומה עוד מתברר? שאנגלה מרקל לא פראיירית. בגרמניה שחיתות זו שחיתות. אז הגרמנים חושבים לבטל את עסקת הצוללות כי זו שחיתות.ואצלנו? מנדלבליט עדיין שוכב על הרצפה להגן על ביבי. והעיתונות?טוב שיש את רביב דרוקר ובן כספית. להם באמת מגיע להדליק משואה ביום העצמאות, לתפארת מדינת ישראל. בחיי.הנה, צפו וקראו כמה דברים שאולי פספסתם על ביטול הצוללות בגרמניה בגלל שחיתות והקופון שגוזר גנור:http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1220754http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3702687,00.htmlוהנה גם משהו ששווה לצפות בו: אני מול שמעון ריקלין אח שלנו בחדשות הלילה בערוץ 2. אני מדבר על שחיתות הצוללות, וריקלין? טוב, נו. ריקלין: התקשורת שמאלנית. כאילו אולמרט לא בכלא בגלל התקשורת. וברק לא נחקר. ושרון ז"ל גם.

פורסם על ידי ‏‎Eldad Yaniv‎‏ ב- יום שני, 28 בנובמבר 2016

ריקלין תקף את אלדד יניב ואת אנשי התקשורת שיורדים לחייו של ראש הממשלה למרות שאינו מעורב באופן ישיר בפרשה, "התקשורת השמאלנית מעוותת את העובדות כביכול ראש הממשלה הולך להחקר בפרשה, הוא לא ייחקר ולא קיבל לכיסו בפרשה, מי שייחקר שזה מקורובו דוד שמרון.

מנגד, אלדד יניב טען כי הפרשה הולכת להסעיר את המדינה ובסופו של יום הוא ריקלין יבוא לאולפן ויבקש ממנו סליחה. "בזמן שהתקשורת שלנו הלכה לישון, ומנדלבליט מעולם לא התעורר, בגרמניה נותנת התקשורת והמשטרה עבודה." כתב יניב בפייסבוק.

לדברי יניב, "עכשיו מתברר בגרמניה, שהמיקי גנור הזה, המתווך של הצוללות ששכר את דוד שמרון הבנדוד של ביבי, המיקי גנור הזה חותך 11 מיליון יורו על הצוללות. ככה על החשבון. על הדרך. עוד לפני שכל הצוללות נמכרו. אז יהיה עוד הרבה קופון. וואחד קופון: שני אחוז ממיליארד וחצי. כמה זה יוצא? אלוקים שבשמיים, קחו מחשבון ועשו חשבון. אבל תשבו שלא תפלו מתבהלה. לא ראיתם סכומים כאלה בחיים ולא תראו".

על עו"ד שמרון כותב יניב, "ושמרון שלנו הבנדוד של ביבי? שמרון אומר בתקשורת שהוא עובד בחינם. בטח בחינם. ברור גבר. ברור שאנחנו מאמינים ששמרון עובד בחינם. זה ידוע בעיר ששמרון עובד בחינם. בכלל, מגיע לשמרון אות הנשיא למתנדב. או להדליק משואה ביום העצמאות. וביבי? רחמים לא ידע. גם לא איציק מולכו השותף של שומרון. בטח שאנחנו מאמינים".

אלד יניב  מסכם את הפוסט בשבחים לתקשורת, "טוב שיש את רביב דרוקר ובן כספית. להם באמת מגיע להדליק משואה ביום העצמאות, לתפארת מדינת ישראל. בחיי".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אלדד יניב דרוקר וכו' הם שכירי חרב של דרקי שמשלם טוב ומשחק עצמו לא יודע

  חחחחחחח, מה ממתין לו ולדרוקר ולבן כספית בשאטא…

  הגנגסטר מכלוף דרקי שחולם להיות ראש ממשלה |
  הגב
  • זה לא סוד, גם אילנה דיין שכירת חרב של דרקי ויש עוד ברשימה

   כמו זונות, משלמים להם אלפי $$$ לכל השמצה והם מספקים את השירות

   לו היו ממצים איתם את הדין ואוכפים עליהם את החוק כולל חקירה עם טלטולים לא היינו מגיעים לכל זה

   מוטי |
   הגב