"עימות עם חיזבאללה – ענין של זמן"

לטענת הבכיר, "השאלה היא לא האם יהיה עימות בצפון, אלא השאלה היא מתי. יש כאלה שמציירים תרחישים של רקטות שמשמידות ערים. לא, זה לא שם" {בכיר בפיקוד צפון}

לקראת התחממות בחזית הצפונית? מפקד חטיבה הגיזרה המזרחית בפיקוד, אלוף משנה אלרן מוראש, מעריך כי עימות צבאי מול ארגון חיזבאללה הוא רק ענין של זמן.

בשיחה עם הכתב הצבאי של גל"צ, טל לב-רם,אמר מוראש: "אני לא מאמין שיהיו 10 שנים שקטות בצפון. השאלה היא לא האם יהיה עימות בצפון, אלא השאלה היא מתי. אנחנו ננצח. זה לא קרב הוגן, אנחנו וחיזבאללה".

מוראש הוסיף: "צה"ל יותר חזק, מדינת ישראל היא יותר חזקה. זו בכלל לא השאלה. שיבוש אורח החיים – לא נוכל לטוס לנופש ברודוס בזמן המלחמה. זה לא נראה לי כמו מחיר בלתי-סביר. יש כאלה שמציירים תרחישים אפוקליפטיים; רקטות שמשמידות ערים. לא, זה לא שם".

חיסולו של "רמטכ"ל חיזבאללה" בשבוע מוסיף להסעיר את העולם הערבי. צבי יחזקאלי על המתנקשים הפוטנציאלים ועל התגובות המפתיעות בלבנון. צפו

מי באמת רצה לחסל את מוסטפה בדר א-דין, אחד אנשים היותר משמעותיים של חזבאללה, מהן ההשלכות של זה על הארגון ועל הזירה הלבנונית? צבי יחזקאלי ודסק הערבים של חדשות 10 מסביר>> bit.ly/1Nvsqy5לתכנית המלאה>> bit.ly/1NvsiP3ניפגש היום ב-17:58!

‎Posted by ‎לונדון את קירשנבאום‎ on‎ יום שני 16 מאי 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.