עיצוב מטבח בחלל קטן

עיצוב מטבחים – גם בחלל קטן

עיצוב מטבחים קוסם לרבים ומעלה בהם רצון עז לחדש את המטבח שלהם, הצרה היא שרבים מאתנו לא נולדו למשפחת רוטשילד ועל כן יש לנו חלל קטן יחסית שבו המטבח נמצא. חלל קטן זה משמעו כי רבים מוותרים מראש על חלומם לעיצוב המטבח ובוחרים מתוך חוסר ידע לא לבצע כלום במטבח. אך האמת היא שאין כול מניעה לשפץ מטבח גם בחלל קטן ביותר ולהגיע לתוצאות מרשימות ביותר ויפהפיות לפי כול סטנדרט. בשורות הבאות ניתן כמה טיפים לעיצוב מטבח בחלל קטן וזאת מטרה ליצור את ההבנה כי הדבר אפשרי ואף בקלות יחסית.
השתמשו במבנה הבית ונצלו אותו לטובתכם
אחד העקרונות החשובים ביותר בכדי לעצב מטבחים בחלל קטן הוא להשתמש במבנה הבית וביתרונות של ביתנו. כך לדוגמא לו סלון הבית נמצא בסמוך למטבחנו אזי ניתן ליצור חלל משותף בין השניים כך שהמרחב החדש יצור תחושה עמוקה יותר ותעניק לחלל המטבח תוספת מבורכת. פעולה נוספת שניתן לעשות היא שימוש במדפים וארונות שונים ומגוונים ולהתאים אותם לחלל המטבח הקטן ולמבנהו השונה. שימוש הן בחלל הבית והן בחלל המטבח יאפשר לנו להגיע לתוצאות טובות מאוד למרות החלל הקטן ההתחלתי שבו המטבח שלנו נמצא. למעשה ניתן לומר כי החלל הקטן יכול בצורה נבונה וחכמה להפוך מחסרון ליתרון.

תכננו מראש ותעזרו בהתקדמות שחלה בעיצוב מטבח הבית

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח עיצוב מטבחים בחללים קטנים הוא לתכנן מראש כל פרט ופרט במטבח וזאת בכדי לנצל את המקום עד תום. תכנון מתחיל מהגדרת המטרות והצרכים שלנו והתאמת החלל וההשקעה שאנו מוכנים לשים בכדי להגיע לתוצאה הרצויה. לצד התכנון יש לשלב את ההתקדמות הרבה שחלה במטבחים בשנים האחרונות ואת ההתקדמות שחלה בהבנה כיצד יש לנצל חללים קטנים. כך לדוגמא אחת הפתרונות הטובים ביותר הוא שימוש במקומות אחסון מורכבים אשר העיקרון המוביל בהם שהם נסתרים מן העין מה שכמובן מהווה הן חיסכון במקום והן יתרון עיצובי גדול.

פנו לייעוץ של אנשי מקצוע

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח עיצוב ראוי וטוב של המטבח הוא באמצעות עזרתם של אנשי מקצוע המתמחים בכול תחום. כך לדוגמא לצורך העיצוב עצמו ניתן להשתמש במעצבת פנים אשר תסייע לנו בבחירות ואף בתכנון המטבח. לצד מעצבת הפנים ניתן להיעזר גם בנגר ואפילו באדריכל, כל בעל מקצוע יכול לתרום לנו רבות ולהבטיח כי התוצאה תמצא חן בעיננו בסופו של דבר וזאת עקב ניסיונם הרב של אנשי המקצוע ומומחיותם.
כל שעלינו לזכור הוא כי אל לנו להימנע מחידוש המטבח שלנו עקב העובדה כי הוא נמצא בחלל קטן, למעשה יש להתייחס אל החלל הקטן כאל חלל רגיל מכיוון שאין כול מניעה להגיע למטבח היפה ביותר גם אם הוא נמצא בחלל קטן.
למידע על מטבחים יוקרתיים בקרו בפורטל המטבחים המוביל בישראל – אקרמן מטבחים

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.