עיריית ביתר עילית הפעילה לשכה לפניות הציבור בשכונות החדשות. רובינשטיין: "בכוונתי לחזק הקשר עם התושב בכל האמצעים"

במסגרת שיפור הקשר עם התושבים ופישוט הליכים עליהם הכריז ראש העיר, הרב מאיר רובינשטיין פתחה העיריה לשכה לפניות הציבור בשכונת התמר שבגבעה ב' בעיר * 'נמשיך ונחדד את תודעת השירות של העובדים לתושב'.

עיריית ביתר עילית החלה בהפעלת לשכה לפניות הציבור שתפעל בשכונה החדשה 'התמר' שבגבעה ב' בעיר. הלשכה לפניות הציבור ברחוב החוזה מלובלין, מופעלת על ידי עובדי העירייה, אנשי מקצוע בתחומים השונים. הנציגים המאיישים את הלשכה משמשים אוזן קשבת לתושבים לפתרון הבעיות השונות הדורשות תיקון.

את הלשכה ינהל הרב עקיבא אוביץ, מנהל לשכת ראש העיריה, המשרת בעירייה שנים רבות ומצוי היטיב בנבכי הרשויות המקומיות. מנהל ותעסוקה.

בטקס חנוכת הלשכה וקביעת המזוזות אמר ראש העיר, הרב מאיר רובינשטיין כי הלשכה לפניות הציבור מייצרת שיח בלתי אמצעי עם התושבים. 'אנו נסייע לכל מי שיפנה אלינו בבקשת עזרה, בצורה עקבית. בין היתר במחלקת הנדסה וזירוז אישורי בניה בעיר. אני מתכוון להגיע בע"ה אישית אחת לחודש לפחות כדי לקבל קהל ולעקוב מקרוב אחרי הסיוע הניתן לתושבים.

'בכוונתי לחזק את הקשר שלי עם התושבים החדשים והוותיקים ולפשט, ככל שניתן, באופן משמעותי תהליכים בירוקרטיים בעירייה. בעיני מדובר בסוגיה חשובה, ואני רוצה לחדד את התחושה בקרב העובדים בעירייה לתודעת השירות, כדי שהעירייה כולה, כולל ראש העיר, יהיו עם הפנים לתושב ומתוך רצון לסייע בתהליכים ולא להכביד'.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.