עיריית בני ברק תחלק תווי חניה לתושבי קרית הרצוג

מעקב 'אקטואליק': עיריית בני ברק תתן לתושבי שכונת קרית הרצוג חנייה בחינם. השאר – יצטרכו מהיום לשלם. העירייה ל'אקטואליק': "נלחמים נגד תופעת מכירת הרכבים"

לאחר שדיווחנו בשבוע שעבר כאן ב'אקטואליק' על צביעת רחובות בקרית הרצוג בכחול לבן ועל הזעם של התושבים על כך, מגיבים הבוקר בעיריית בני ברק ל'אקטואליק'.

"החלטות בנושאים מעין אלו כסגירת רחובות, סימון רחובות וכד' מתקבלות, בהתאם לחוק, בוועדת התנועה, המשותפת לעירייה, למשטרה ולמשרד התחבורה", נמסר בתגובת העירייה ל'אקטואליק'.

"ההחלטה בהקשר לרחוב הרב נורוק התקבלה בעקבות פניות של תושבים על מצב של מכירת רכבים ברחוב באופן בלתי מוסדר, שיטופל בנפרד, והוא גרם לאנדרלמוסייה תנועתית ובעיות חניה ברחוב".

עוד אומרים בעיריית בני ברק: "בד בבד, לתושבי הרחוב יוסדרו תווי חניה חינם, והם יקבלו על כך הודעה מרשות החנייה העירונית. לאחר הסדרת תווי החניה לתושבי הרחוב יוחל ברשום דוחות".

כזכור דיווחנו בשבוע שעבר, כי ביום רביעי התעוררו תושבי רחוב נורוק בקרית הרצוג, שכונה שקטה ושלווה בקצה העיר, לא סואנת ולא במרכז, לשלטים חדשים שהודיעו כי מעתה הרחוב הקטן ייצבע בכחול לבן וחנייה תהיה מעתה בתשלום. זאת כאשר לתושבי הרחוב, הבנוי עם בניינים ישנים וללא חניות, אין אף תחלופה אחרת.

תושבי הרחוב גילו באותו בוקר כי הרחוב כבר החל להיצבע בלבן, לקראת הפיכת הרחוב כולו לכחול-לבן, והם זועמים. חלקם כבר ריססו בספריי שחור את השלטים המורים על חניה בתשלום ברחוב זה. ביום שישי, כבר נצבע הרחוב כולו בכחול-לבן (כפי שאפשר לראות בתמונה לעיל, שצולמה על ידי תושב השכונה הבוקר).

לדבריה התושבים, גם אם יהיה ניתן לחנות ללא תשלום עם תו של תושב האזור, אין זה עוזר כלל לרבים שלא יידעו מזה ויחטפו דו"חות, וכנ"ל לאנשים זקנים או מוגבלים שלא יכולים לגשת לעירייה לקבל את התו, אם בכלל אכן יינתן כזה.

תושב הרחוב אמר ל'אקטואליק': "איזה מין דבר זה שהעירייה תבוא יום אחד ותהפוך רחוב שעשרות שנים (!) הינו חופשי לחניה לחניה בכחול לבן ובתשלום? צריך להבין: אין כאן לתושבים מקום אחר לחנות! זה לא כמו רחוב יותר חדש בבני ברק, בו יש לכל בניין חניה ורק מבקרים חונים ברחוב. מדובר בחניה היחידה של תושבי הרחוב! ומעבר לכך, גם אם יגידו שתושבי הרחוב יקבלו תו, מה עם מבקרים? הורים אחים וכו'? זה רחוב שקט, לא סואן ולא במרכז העיר, שאין שום סיבה בעולם שהחניה בו תהיה בתשלום מעבר לרצון בצע כסף של העירייה. כל התושבים כאן זועמים".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.