עיריית בני ברק בקול קורא לתושבים לדאוג לשמירתן ולטיפוחן של חצרות הבתים

עיריית בני ברק, תפנה בבקשה לרבני בני ברק להוצאת קריאה לתושבים לדאוג לשמירתן ולטיפוחן של חצרות הבתים, שכן עם כל החשיבות לטיפול ביופיים של הבתים עצמם אין בכך די, ויש צורך גם לעסוק בניקיונן ובפיתוחן של החצרות-כך סוכם בישיבתה הראשונה של הועדה העירונית לאיכות הסביבה, שבראשות הרב עו"ד משה דוד מורגנשטרן, חבר מועצת העירייה.
בהתאם להנחייתו של הרב אברהם רובינשטיין, ראש העיר כינס מר מרדכי ויסלובסקי, מנהל המחלקה לאיכות הסביבה את ישיבת הועדה לאיכות הסביבה במרכז לחינוך סביבתי שבאתר חירייה, מתוך שימת דגש שאיכות הסביבה זה לא רק פסולת, אלא טיפול נכון בפסולת משפר את איכות הסביבה. בישיבתה הראשונה של הועדה השתתפו, מלבד יו"ר הועדה, גם הרב יהודה מרמורשטיין, לשעבר חבר מועצת העירייה ומנכ"ל "עלה"; הרב יוסף יעקובוביץ, עוזר בלשכת רה"ע ולהרב חיים מאיר לאנגסם, חבר הנהלת העירייה, וחברי הועדה הרב ידידיה ידעי והרב יחיאל לוי.

אשר לניטור מפני זיהום אוויר, הדגיש מר מרדכי ויסלובסקי, כי בבדיקה של ניידת לניטור ברחוב רבי עקיבא, בלב העיר, נמצא שאיכות האוויר תקינה והיא עומדת בתקנים. לעומת זאת, מוצבות שתי ניידות ברח' ז'בוטינסקי ובציר גהה, בהם עוברים המוני כלי-רכב של נהגים שאינם תושבי העיר, ובתוצאות הבדיקות ישנו בהם זיהום אוויר, אך התקשורת אינה מטעימה שמדובר בכלי רכב של תושבים שמחוץ לעיר, אלא נוהגת לכתוב על סנסציות של זיהום אוויר בבני ברק, שאינן משקפות את המציאות של תקינות איכות האוויר בעיר, להוציא צירי תנועה בינעירוניים מרכזיים אלו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.