עיריית בני ברק: "העבודות מיועדות להקל על עומסי התנועה"

בעקבות המתקפה התקשורתית כנגד עיריית בני ברק, על העבודות בכבישים שגורמים לפקקים בכבישי בני ברק, מגיב דובר העירייה למתקפה התקשורתית על מחדלי העירייה. { בעקבות הפקקים}

 

בעקבות המתקפה התקשורתית  כנגד עיריית בני ברק, על העבודות בכבישים שגורמים לפקקים בכבישי בני ברק, מגיב דובר העירייה למתקפה, "עבודות הסדרי תנועה ושינויים גיאומטריים המתבצעות בימים אלו ברחוב חזון אי"ש פינת רחוב דבורה הנביאה והסביבה בבני ברק, מיועדות להביא למיתון ולהאטת התנועה במקום, בהתאם לתכניות של משרד קסטרו, מגדולי משרדי התנועה בארץ, ובביצוע האגף לתשתיות ולפיתוח של העירייה, כך הבהיר אברהם טננבוים, מזכיר העירייה ודוברה, בעקבות פניות כלי תקשורת על מטרתן של העבודות המתבצעות במקום.

הדובר הדגיש, כי מדובר בחלק מעבודות של שדרוג כבישים והתקנת מערכות רמזורים ושיפורי תנועה במקומות שונים בעיר, בהתאם להנחיות הרב חנוך זייברט, ראש העיר, ובביצוע האגף העירוני לתשתיות ולפיתוח שבראשות הרב מיכאל קקון, חבר הנהלת העירייה ובהנהלת הרב חנוך זיידמן, כשבס"ד בהתאם לנתונים אחרונים, נרשמה ירידה ניכרת במספרי תאונות הדרכים בעיר, והעירייה רואה חובה וזכות לבצע את העבודות הנדרשות והחיוניות לשיפור מצב התנועה והבטיחות באזורים שונים של העיר.

לדברי הדובר, "העבודות המתבצעות כעת ברחוב חזון אי"ש פינת רחוב דבורה הנביאה, תבאנה להאטת המהירות במורד הכביש וגם תאפשרנה יציאה בטוחה מרחוב דבורה הנביאה וחצייה של רחוב חזון אי"ש שמאלה".

עוד מציין הדובר, "במסגרת העבודות הכביש בצומת יוגבה והקטע גם ירוצף, כך שהנהגים שיסעו בקטע זה ינמיכו, כתוצאה מכך, את מהירות הנסיעה ותוגבר בו הבטיחות. העבודות תכלולנה גם התקנת מערכת תעול וניקוז במקום, לשיפור קליטת מי גשמים.  בד בבד, גם פרסמה העירייה בהרחבה מידע לציבור על העבודות, והיא הודיעה שהעבודות תימשכנה כשלושה שבועות, ותעשה כל מאמץ אפשרי לסיים את העבודות במהירות האפשרית. היא גם קראה לתושבים להשתדל לנסוע, זמנית, בדרכים חלופיות, ככל הניתן.

לקראת חג הפורים הכינה מח' התחבורה של העירייה תכנית מיוחדת למתחם העבודות, וזאת כדי לאפשר נסיעה שוטפת יותר ולהקל, במידת האפשר, על ציבור הנהגים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.