אולטימטום למנהלי הסמינרים: "אם לא תקבלו בנות, ינקטו נגדכם הליכים"

פרסום ראשון: לעשרות בנות ירושלמיות (ספרדיות ברובן) עדיין אין סמינר לשנה הבאה ובעירייה לא עוברים על כך בשתיקה. בימים האחרונים שיגרה העירייה מכתב למנהלי הסמינרים ובו רשימה מפורטת של הבנות שעליהם לקבל. במידה ויסרבו, יפתח נגדם הליך משמעתי

עונת הרישום: סגן ראש עיריית ירושלים, צביקה כהן, פועל מאז כניסתו לתפקיד כדי לשבץ את הבנות שמסיימות את בתי הספר היסודיים בסמינרים ( תיכונים) בירושלים. במסגרת מאמצים אלו, נפגש כהן עם כל מנהלי הסמינרים בבירה, ועוד.

בימים האחרונים כינס סגן ראש העיר ישיבה בלשכתו עם אנשי אגף חינוך חרדי של העירייה, מטרת הישיבה היתה כדי לדון במציאת פתרונות לכל הבנות שלא התקבלו עד כה לסמינרים, אשר מספרן מגיע לכמה עשרות, מהן בעיקר ספרדיות.

בסיום הישיבה התקבלה החלטה לפיה ברוך הלפגוט, סגן מנהל אגף חינוך חרדי בעירייה, ישלח מכתב למנהלי הסמינרים וידרוש מכל אחד מהם לקבל 5 בנות למוסד שלו. יצוין כי ההחלטה התקבלה על געת משרד החינוך.

ההחלטה כבר עברה לשלב הביצוע, ובימים אלו נשלחים מכתבים למנמהלי הסמינרים עם רשימה מפורטת של הבנות שעליהם לקבל.

ל'קוקר' נודע, כי העירייה מתכוונת לעקוב אחר החלטת מנהלי הסמינרים, ובמידה ולא יענו לדרישה, העירייה תחל נגדם בהליך משמעתי בשיתוף משרד החינוך.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חוששני שלפיד ופירון יהיה להם חלק בעולם הבא ומנהלי המוסדות יהיו בגיהינם

  ה' מוריש ומעשיר |
  הגב
 2. מה עם כל הבנות בבני ברק שכל חסרונן הוא שם משפחתן? למה לא מטפלים ברב כהנא? ברב וולף? בר מאיר? אהההה… גדול עליכם? את לא מסוגלים?………

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • כי בבני ברק לא פנו למשרד החינוך

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • לא רק שם משפחה בודקים גם את הפאה של האמא והחצאית של הדודה

   לאה |
   הגב