איך מתמודדים מול גבי גזית ורזי ברקאי? עיתונאים ואנשי הסברה בפאנל של ארגון 'הידברות' – צפו בוידאו

בימים בהם רוח ההסתה מנשבות בגבנו, בימים בהם פוליטיקאים רטוריקנים עושים הון פוליטי על גבנו, בארגון 'הידברות' החליטו לכנס את העיתונאים הבכירים במדיה החרדית – בכדי שיביעו את דעתם כיצד מתמודדים עם אש ההסתה שמשתוללת במדיה כנגד הציבור החרדי בישראל.

ארגון "הידברות" הינו אחד הארגונים הגדולים בעולם, העוסקים במתן הסבר על יהדות, קבלה, חינוך, זוגיות, מיסטיקה ועוד. מטרת הארגון היא לקרב בין היהודים בארץ ובעולם כולו באמצעות הידברות והסברה, בדרכי נועם ומתוך גישה של פתיחות, ידידות וקרבה.

 צעדנו אל פתח חזית הבניין שממוקם ברחוב שנקר 20 בפ"ת. את פנינו מקבל איש יחסי הציבור של ארגון 'הידברות', בעל משרד הפרסום 'תוצאות אפקטיביות' הרב שיעה אצקוביץ שבידי אמן פיקד על האירוע המלוטש, הוא מוביל אותנו למסדרון – ומשם אנו יורדים ל'בור'  של 'הידברות'.

בתוך האולפנים החדישים, אנו פוגשים במרצים המפורסמים שכבר הפכו לאגדה בציבור החילוני  הרב יצחק פנגר, והרב זמיר כהן.

SAM_1689 SAM_1691 SAM_1692

הערוץ משודר ב- yes באפיק 97, וב- hot בערוץ 97, ועוסק במגוון סוגיות החיים המשמעותיות בהן נתקל כל אחד מאיתנו – קריירה, משפחה, חברה, חינוך, זוגיות ועוד. הוא חוקר את החוכמה הטמונה ביהדות ואת הרלוונטיות שלה לעולם המודרני שאנו חיים בו כיום.

 לאחר שאנו מקבלים תדרוך על הפעילות הברוכה שנעשים מאחורי הקלעים אנו מוזמנים לעלות לאולם, שם התכבדנו בכיבוד ושתייה כדת אין אונס.

לאחר מכן דיברו המרצים על  הפעילות שמאפיינת את הארגון בימים של הסתה ועל הפעילות האינטנסיבית של הארגון שפועלת ברשת ומחוצה לה.

לאחר מכן, התקיים פאנל עם העיתונאים בהנחייתו של העיתונאי אשר מדינה שסקר בפני הנוכחים את פעילות הארגון.

 בפנאל השתתף איש משמרת הקודש והחינוך הרב מרדכי בלוי שדיבר על ההתמודדות שלו ביום יום מול אנשי התקשורת בחזית ההסברה, בפאנל הועלו רעיונות שונים ומגוונים כיצד להתמודד מול אש ההסתה  התקשורתית שמנשבת בחלון ביתנו.

בכינוס השתתפו העיתונאים: יצחק נחשוני, אבי מימרן, ינון פלח, משה גלסנר, אריה ארליך, מנחם פינס, שלומי קוק, דודי שווומנפלד, מני גירא, מנחם קולדצקי, ישראל כהן ואבי גרינצייג.

בתום האירוע התכבדו האורחים בשי יוקרתי באדיבות ארגון 'הידברות'.

צפו בוידאו:

SAM_1678 SAM_1679 SAM_1680 SAM_1681 SAM_1682 SAM_1683

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.